Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szélvédőn lévő karcolást,...

A szélvédőn lévő karcolást, amit az ablaktörlő okozott, mivel lehet kipolírozni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot,de ez valószinüleg ez csak a kasznira vonatkozik,nem a szélvédőre.Lehet,hogy egy rossz üvegen megpróbálom.Azért köszi.
2015. nov. 18. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen, de el sem olvastad a cikket, de meg a cimet sem sikerult ertelmezni:


'Tízezreket spórolni félóra alatt

Filléres neppertrükk – szélvédőjavítás, akár otthon'


Ebben te hol latod a kasztni szot???

2015. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a címben valóban ez van írva,hogy "szélvédőjavítás otthon"de a cikkben és a videó bejátszásban csak a festésre utal.Szélvédőről szó sincs.
2015. nov. 19. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Probaljuk meg ezt meg egyszer. Itt a link: [link]


Te ember, mit olvasol? A cikkben egy budos szo nincs sem karosszeriarol, sem festestol, csak es kizarolag az uveg javitasarol. Ja bocs, de, egy helyen van 'karosszeria':


[...]"a karosszériába ragasztva megakadályozzák az utasok kiesését, sőt, a karosszéria merevségéhez is hozzájárulnak."


Eskuszom nem ertem...

2015. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon okos Barátom, hogy Te is megértsd NEM kő felverésről ,hanem az ablaktörlő által "belehúzott"csíkról van szó.Amit én ezen a linken látok az a "matt" fényezés feljavításáról ír.
2015. nov. 19. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Eskuszom, hogy te a Cseh 2-es adot nezed. En probaltam segiteni, de rajtad nem lehet. A cikk szelvedojavitasrol szol, mindegy hogy kofelverodes vagy sem, pont. Ha te mast latsz,
2015. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!