Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiütöttem egy közlekedési...

Kiütöttem egy közlekedési táblát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kiütöttem a sebesség miatt egy utcanévtáblát, előttem nem messze rendőrök voltak, elhajtottam. A helyszínen kamerák vannak, most mekkora bajban vagyok? Mi lehet a következménye? Nem fogyasztottam alkoholt, csak megijedtem, azért hajtottam el.

2015. nov. 21. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Pénzbünti. Tuti, hogy figyeli kamera? Kocsi látszik?
2015. nov. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most történt, sötét volt, nem tudom mennyire látszott. Amúgy nem állam által kihelyezett tábla, hanem a városé.
2015. nov. 21. 01:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Jogsit elvehetik?
2015. nov. 21. 01:44
 4/7 anonim ***** válasza:

nyugodj meg. ha a rendőrök nem szóltak, és nem volt látványos az eset, akkor nem foglalkoznak vele. a város helyreállítja az adófizetők pénzén, aztán ennyi...


nem vagy bajban, csak egy darabig kellemetlen érzés..jogsidnak semmi köze az egészhez.

a legeslegnagyobb bünti az lehet, ha rádlőcsölik a huszonkilencezer forintos helyreállítási költséget. ennyi.

persze, ha látható a rendszám...ha működtek a kamerák..ha...ha..

szóval nyugi...javíttasd meg az autódat.

2015. nov. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Csak arra figyelj, hogy amikor majd a sebesség miatt egy gyalogost vagy kerékpárost ütsz el, akkor ne legyenek a környéken rendőrök és kamerák. Idióta.
2015. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lupara ***** válasza:
Engem büntettek hasonló vétségért régebben,leirom okulásul.Nagy tömegű térkövet vittem volna egy sétányra teherautóval,aminek bejárata táblával védett volt.A tábla akadályozott a bejárásban még úgy is,hogy a tükröket behajtottam.Adott helyre rakodhattam csak,mindenképpen be kellett menni.Ezért a tábla közelébe húzódva,a platóról kézzel megfogva,"bekifliztem"a tábla útban lévő felét.Közben erről fotó készült,közterületesek készitették,nem tudtam róla.Kifelé menet a táblát kiegyenesitettem.Rövidesen idéztek szabálysértési ügyben a közlekedésrendészetre.Közlekedési jelzőtábla rongálása miatt pénzbirságra köteleztek.Most azt tudod tenni,hogy vársz.Ha beidéznek és elédteszik a fotódat az eseményről,akkor beismersz,és fizetsz.Mást nem tehetsz.
2015. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kocsikázz vissza a helyszínre és rakd vissza a táblát a helyére
2015. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!