Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót gondoljátok...

Melyik autót gondoljátok jobbnak, és miért? Kia Venga, Opel Meriva, Suzuki S Cross Melyiket vennétek meg? Ha egyiket sem, milyen új autót választanátok max.4 millióért (fontos a nagy, legalább 400 körüli csomagtartó, kis családnak lenne)

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

A felsoroltak közül egyiket sem veszed meg 4 millióért.

Illetve lehet, hogy láttál hirdetve 4 millió alatti áron, de az "csupasz", nincs benne semmi, s ha a néhány extrát raknak bele, máris 5 millió körül számolhatsz...

4 millió alatti áron új autó: Dacia.

2015. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használt pár éves S-Max? Megy is, nagy is, jó is. ;)
2015. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Suzuki oldala alapján az SX4 S-Cross ára: 4 490 000 Ft

Opel Meriva: 3 980 000 Ft

Kia Venga: 3 965 000 Ft, akciós ár: 3 565 000


De ezek a legfapadabb verziók. Én lehet a Merivára mennék rá. Kia nekem kicsinek tűnik, 4 méter hosszú és kész. Suzuki meg csalóka, mert oké, hogy Cross, de szerintem az sem lehet nagyobb a Vengánál.


Amikor Fordokat néztünk, mondta nekünk a kereskedő, hogy tök jó autó a Kuga, csak csalóka. Sokan mennek be úgy, hogy na ez lesz a családi autó, de aztán tájékoztatja őket a kereskedő, hogy nem, ezek a crossoverek nem családozásra vannak kitalálva. Mert nézzem meg mellette a C-Maxot, magasságra ugyanakkora, de a hasmagassága a Kugának magasabban van, ebből adódóan belül kisebb.


Merivának az Opel szerint 400 literes a csomagtartója, Venganak 440, Suzukinak 430-440.


Menjetek el és nézzétek meg mind a hármat, üljetek be előre hátra, nyissátok ki a csomagtartót, állítsatok az ülésen, stb. Elől mennyi hely van, hátul mennyi hely van, milyen az anyagfelhasználás, kényelmes-e az ülés, stb.

2015. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Suzukit ismerem, több mint 1 hónapja vettem Vitarát, de sokat beszéltem az S Crossról is a kereskedővel. Most akciós az S Cross, ráadásul kapsz hozzá ajándékba téligumi szettet, ami nekem a Vitarára most 260.000 forintba került.

Egyébként miért pont S Cross? A Vitara motorikusan ugyanaz, a teljesítménye is hasonlüan jó. És újabb konstrukció is, sokkal értékállóbb.


Egyébként nem fogod ezeket megkapni 4 millió alatt.

2015. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3 közül a Kiát venném.
2015. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
merivából használt is jól megy
2016. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!