Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Waberer's -nél milyen...

A Waberer's -nél milyen minőségű az oktatás?

Figyelt kérdés

Itt a kisvároskámban megszereztem a C-t és a GKI-t, mondanom sem kell hozzá nem értő idiótákból állt az egész oktatás... egy plázapi*sa nő tanította a C elméletet, fingja se volt az egészről csak teszteket töltögettünk ki, a vezetésen meg úgy tanítottak tolatni hogy "ha eléred a 3. fát melletted akkor fordítsd a kormányt", bubut mi a francnak használni nem kell, a fordulatszámot tartsam 1000 körül vagy alatt, na mondanom sem kell vizsgán majdnem meg is húztak érte...GKI oktatás sem volt jobb, tesztezés azt csá...


Most lehetőségem van letenni az E-t a wábinál, szegedre kell majd utazgatni (ez van a legközelebb), de kissé aggódok, remélem az oktatás minősége jobb lesz, mert őszintén olyan pályakezdő vagyok hogy még életemben nem vezettem teherautót se úgy hogy oktató ne ült volna mellettem, és egyből olyan nagy városban majd vezetgetni meg vizsgázni ráadásul pótkocsival...



2015. nov. 24. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A feleséged már aggódik érted...


Mégis hogyan lehetne megtanulni egy kezdőnek? valamikor el kell kezdeni

2015. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itt arra gondolok, hogy apámnak pl a GKI oktatás abból állt, hogy felment Kecskemétre, és 2 napon át folyamatosan oktattak, érted, OKTATTAK... nem teszteket töltögettek ki, hanem elmagyarázták, plusz infókat is, ez a javadat szolgálja, mert ezt fogod csinálni. Nekünk meg... ez az oktatás mint a birkáknak hogy ide ezt írd oda azt, a teszten majd ezt... és oké, átmész a vizsgán, de meg leszel lőve az életben, érted.


Én ilyen minőségű oktatásra gondolok, vagy hogy pl hogyan mérd be a helyet ahova tolatni akarsz, nem azt, hogy ha a 3. fát elhagyod mert az életben aztán ezzel a tudással sokra fogsz menni

2015. nov. 24. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy úgy is te jösz bele,kamionosok mért mondják hogy életed végéig tanulod ezt a szakmát? Ilyen vizsgág csak pénz lehúzások.Amik a jogsikon meg alapokat tanítanak semmit nem ér mert nem nyúlhatasz a kamionhoz.Nem csak azért mert rohadt bonyolúlt a motor meg teljesen elzárt,hanem a gari miatt is.Max annyi hogy egy égőt kicserélhetsz.Wabihoz mész kezdőként úgy tudom 1 hónapig egy tapasztaltabb emberrel mèsz ki.Ő elmond mindent,persze kérdezzél.Miután letellik az 1 hónap kapsz kamiokt és egyedül mész de ez se sok tapasztalattal.Mindig újat tanulsz majd.Például minden országban kicsit más a kreszt.Erre magad jösz rá.
2015. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tolatást 2 nap alatt soha a büdös életben nek tanulod meg.Alapból izgulsz ami hátráltat majd,aztán rájosz majd a technikára úgy fél év múlva már megy is a dolog.Ha 2 évet lenyomod akkor màr tudsz valamit ;)Ezeket tapasztalt normális kamionosok mondják.Aki büdös cigizik és iszik azokra ne halgass.Ők azt mondják hogy profik de aki ezt mondja buta.Ő az aki janinak érzi magát és havas úton is tapossa a gázt.
2015. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!