Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » (lehetőleg aki már használta...

(lehetőleg aki már használta is) mi a véleménye a 2003-6 os AUDI a4 1.8 Turbóbenzin, és 2. 0 fsi motorjárol? (szervzigényesség, hány ezer kilóméter felettit nem érdemes venni stb. )

Figyelt kérdés

2015. nov. 24. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

FSI és TFSI... kicsit túl vannak bonyolítva. Amíg mennek addig minden szép és jó, mert relative kis fogyasztáshoz elég erősek... viszont ha gond van, akkor általában mélyen kell a pénztárcába nyúlni... kokszosodás, turbo gondok... ezek a legjellemzőbbek.


Novoth Tibi cikkeit olvasgasd el a témában a Totalcaron.

2015. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es olyat kérdezett, akinek volt már ilyen autó, vagy aki lehetőleg konyít is valamit hozzá... Ennek a motornak még semmi köze a TFSI-hez meg a kokszolódáshoz sem...


Szóval nekem volt Passat 1.8T, a motor ugyanez. Nagyon megbízhatóak, az enyém fel is volt húzva majdnem 190 lóerőre és simán bírta a maga 350 ezer kilóméterével. Emellett 9 literes átlagom volt, úgy, hogy azért haladtam is (városban persze többet eszik). Nagyon kiforrott motor, egyedül a turbó ami nagy kiadás lehet, de az is ritkán megy tönkre, de megéri, mert nagyon szuper motor, már 2000 fordulat alól húz egészen 6 ezerig. 2.0 FSI gyengébb is, és elég "lusta" motor, én nem ajánlom.

2015. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most leírtad a tapasztalatodat.... jó nem épp széleskörű tekintve, hogy nem egy darab fut belőle.... ellenben akit említettem szerelő, elismert, rengeteg auto megfordul a ekzei között és pártatlan.... én valahogy jobban tennék arra amit Ő ír...
2015. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én is olvasok Novoth Tibit, és tényleg nagyon jókat ír, de arra akartam kilyukadni, hogy ennek a 2003-2006 közötti 1.8T-nek még semmi köze a FSI meg TSI-hez, nem közvetlen befecskendezéses. Nem kell félni tőle.

2015. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2.0 fsi felejtős.

titkos tipp a 3.0 v6 220 lóerővel, ezek tartósak, és jók.

2.8 egy jól sikerült motor az Audinál, annak a továbbfejelsztése ez.

1.8t is jó, de gyengébb mint a v6, és ugyanannyit eszik.

2015. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!