Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy egyirányú utcában...

Ha egy egyirányú utcában álltam meg fordítva és kimennek a közterületi felügyeletesek, akkor csak megbüntetnek vagy elkérik a papírokat is? Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

bocsánat, de hírtelen nem tudom elkézelni, miért álltál meg fordítva? jó, lehet hogy könnyebb volt rakodni..

szóval a közteresek felírják a rendszámot, és akárki a tulaj, küldik a büntit. vagy.. odacsippentenek egy csekket, amit tanácsos tüstént beköhögni.


nem cicóznak.

2015. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne 100%ig biztos,de ha jól tudom a közteresnek semmi köze ahhoz hogy ha te kresz szabályt sértesz!Az a rendőrség hatásköre!Az autó papírjaihoz meg végképp semmi köze!A te irataidat elkérhetik,de annyi! Nekik a rendszámon kívül amúgy sincs másra szükségük még ha meg is büntetnek!
2015. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!