Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyiranyu utca?

Egyiranyu utca?

Figyelt kérdés
Neha el szoktam felejteni azt hogy egyiranyu utcaban vagyok, a kerdesem pedig az lenne hogy nektek volt hasonlo problematok amikor vezetni tanultatok?
2014. nov. 6. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
erősen szőke nős a kérdés ,elfelejtem,hogy egyirányú utcában vok, XD
2014. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az egyirányú utcákkal csak az a bajom, hogy mindig jön egy csomó marha szemből. A francért nem értik meg, hogy egyirányú az utca??
2014. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
A mai napig néha elfelejtek egyirányú végén kanyarodáshoz balra sorolni, ha nincs sávfestés.
2014. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is néha elfelejtem. Általában alapból az út jobb szélén megyek, és ezek többnyire kis forgalmú, egyenrangú utcák, tehát nem is száguldozom. Így nekem szinte mindegy, hogy egyirányúban megyek-e, miután már behajtottam. Az egyetlen "hátrány" balra kanyarodáskor ér, de azzal nem igen akadályozok vagy veszélyeztetek senkit, ha csak az út közepére húzódok. (Persze tudom, vizsgán ez bukásra lehet ok.)
2014. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a jó buli csak az első sérüléses balesetig vidám...
2014. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!