Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb Pannonia modell?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék valamilyen régi magyar motorkerékpárt. Magas vagyok, jó kötésű és személyt is szállítanék alkalmanként. Így sajnos a Csepel (van 250-es tudom, de ritka az eladó példány), Danuvia nem biztos, hogy kielégítene. A Panaj marad a ringben. Mindegyik modellje tetszik, én a legmegbízhatóbbat választanám. Tavasztól kora őszig lenne használva, komótos országúti túrázásra (külföldön is). Melyik típus lenne a legalkalmasabb számomra? Nehéz életben tartani egy legalább 40 éves gépet? Megoldható az alkatrészbeszerzés? stb. Kérem csak olyan válaszoljon, aki az adott típushoz ért, esetleg birtokolja is; a "szerintem" válaszok nem érdekelnek. Köszönöm!

2015. nov. 25. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azokat a P12 képeket mintha már láttam volna valahol korábban, lehet már hirdették.


A TL érdekesebben hangzik. Nálunk a falu végén egy bácsikának P10 pihen az előszobában, de ő kerek-perec megmondta, hogy csak a holttestén át. :) Azon talán 3 helyen van egy pici rozsda, de még a króm is menthetőnek tűnik. Hiába, az előszoba azért nem pince vagy csirkeól.

Ezeknél a motoroknál úgy néz ki tényleg elsődleges az érzelmi kötődés. Nem mintha magába a műszaki tartalomba nagyon bele lehetne szeretni. :P

2016. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nos sikerült venni egy Pannóniát?

Én épp most kaptam egy T1eset.

2020. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, egy TS 250-es MZ lett végül. :) A zöld TL-t a bácsi nem akarta eladni. Átirányított viszont egy falubelijéhez, akinek sima T5-öse volt. Az a T5 volt a TS... A szóban forgó motor egy korai négysebességes kivitel és az olcsóbb változat. Cseresznyepiros, nincs krómozott tankbetétje és fordulatszámmérője sem. Nem is értette a másik öreg, hogy milyen Pannoniát keresek nála. Aztán szó szót követett, előtolta a garázsból az MZ-t. Először úgy voltam vele, hogy meghallgatom a hangját és illedelmesen elköszönök. Aztán meggondoltam magam, elvégre első- vagy másodkézből akartam motort venni, nem neppertől. Megkérdeztem mennyiért válna meg tőle a tulaj, ő jó árat mondott, úgyhogy másnap már mentem is érte a bérelt kisteherautóval. De lesz még nekem Pannoniám is. :)
2020. okt. 17. 21:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Én csak két napja vagyok Pannónia tulaj de ilyen szerelmes még nem voltam:))

Sok sikert a továbbiakban, kívánom hogy minél előbb áldjon meg az ég egy ilyen motorral:D

Ha van amiben segíthetek dobj egy privát üzenetet

2020. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!