Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért megbüntethet a rendőr?

Ezért megbüntethet a rendőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Akkor ha a zebra előtt megpörgetem a motort,azért megbüntethet a rendőr? Pl megy át egy haverom (kisvárosban élek) egyértelműen átengedem,lassítok,meg is állok ha kell,csak mikor kb a közepénél tart akkor kikuplungolok aztán felpörgetem a motort.. Ezért megbüntethet a rendőr olyan címszó alatt hogy gyalogos "zavarása". Idegenekkel nem akarom eljátszani,csak haverokkal akik lehet hirtelen besz@rnának de nem jelentenének fel, meg semmi ügyet nem csinálnának belőle.

2015. nov. 27. 17:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert ez nekem nagyon úgy tűnik,hogy indokolatlan zavarásnak minősül.. Csak láttam néhány videóba,hogy Londonban baromi nagy zebrákon nagymotorokkal játszák el..
2015. nov. 27. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez egy jó kérdés... én is szoktam csinálni motorral. Ha látok egy nekem tetsző női egyedet, akkor kuplung behúz és kicsit pörgetem. Na nem 14 000 tiltásig, csak ügy "brümm- brümm Helló cicus" módon. :)
2015. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy valami hülye rendőr képes lenne ezért megbüntetni, hogy gyalogos zavarása, vagy ilyesmi, de akkor tuti ott a szeme előtt tépném szét a büntetésről szóló papírt. Egyébként tuti senki nem törődik ezzel. Legfeljebb megmondom, hogy le akart fulladni az autó, és azért adtam gázt nki, mit tud mondani?
2015. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MegbüntetHET, az már más kérdés, hogy a gyakorlatban ritka amikor rendőr jelenlétében "üdvözöl" valaki így ismerőst.


Kijelölt gyalogos-átkelőhelyen a gyalogosnak megkülönböztetett elsőbbsége van, tilos még zavarni is, márpedig a gázadás zavarásnak minősül, s csak egy hajszál választja el a veszélyeztetéstől, mert magyarázd el a rendőrbácsinak, hogy csak szórakoztál, nem akartál elindulni...


Amikor vezetni tanultam, volt egy eset (a sok között), amikor jobbra kanyarodva picit távolabb álltam meg a zebrától, ahol egy idős néni lépkedett óvatosan.

Úgy gondoltam közelebb gurulok, ami kb egy másodpercig tartott, de a néni amikor meghallotta a motor hangját, egy pillanatra megtorpant (messze volt még), s amikor látta, hogy megálltam, s nézek rá, folytatta az átkelést.

Az oktatóm rögtön mondta, hogy okuljak, tanuljak az esetből, mert ez a vizsgán azonnal bukta, ilyet nem szabad csinálni - jó helyen (közelebb a zebrához) kell megállni.

2015. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Énis így gondooltam,nem 6000-ig pörgetném a kocsit,meg nem sport dob van rajta,nem lyukas a kipufogó meg semmi... Szóval végülis erre nincs szerintem szabály.. ha rendben van a kocsim papírja akkor akár elsőben 45 el mehetek végig a főutcán... Mindegy,ha rendőr van a láthatáron,akkor nem teszem meg..:D
2015. nov. 27. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Prolihumor.. leszel te még a hírekben, szánva-bánva, hogy lenyomorítottad a haverodat, jaj, hogy fog mindkét család nevetni a tréfádon 😂
2015. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam,hogy nem ütök el senkit,és nem ilyesztek meg senkit,hogy 50 el megyek a zebra felé és satufékkel állok meg... Elmondtam,hogy megálloks és üresben/kikuplungolva adok rá egy gázfröccsöt... Dehát hogy értené meg ezt egy magadfajta analfabéta,aki nem kapta meg a jogsit mivel 5x megbukott a forgalmin, aztan meg eltanacsoltak a PAV-on ;)
2015. nov. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!