Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G! Mi számít sok...

Sancer kérdése:

Opel Astra G! Mi számít sok km-nek egy ilyen autoban? Váráslás előtt vagyok csak benzinest nézek de van amelyikben 300. 000 km is van már! érdemes ilyent megvenni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az már elég sok. A motorok kellő a odafigyelés mellett sem igen bírnak 400e km-nél többet. Ezután motorgenerál, vagy csere. Egy bontott motor 100-150e körül van, a generál 300-500e. A váltó is elfáradhat már ennyitől (bár azok általában túlélik a motort) és még van jó néhány kopó alkatrész. Ezeket az esetleges költségeket bele kell kalkulálni egy ilyen futásteljesítményű autó megvásárlásakor.
2015. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cselez ***** válasza:

Az Astra EcoTech motorja nem bír sok km-t hajlamosak a drasztikus olajfogyasztásra, ami egy idő után kezelhetetlenné válik, mert a gyújtógyertyán rakódik le a korom.

Ha kereskedésben veszed a km-állás valószínű, hogy becsapós lehet. Ha ragaszkodsz ehhez a típushoz, vásárlás előtt mindenképpen nézesd át szakemberrel, lehetőleg ismerős szakemberrel. Érdemes a gyertyákat kiszerelni, mert azok színe sokmindent elárul az olajfogyasztásról, valamint a kipufogó gáz színe és szaga is árulkodó lehet. A gyertyák kiszerelése egy hozzá értőnek pár perc.

2015. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat ! sajnos ettől tartottam h ez már sok km és nem érdemes ilyet megvenni már!kopás egyéb dolog miatt
2015. nov. 30. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
290.000 van az Astrankban. Nagyon nézd meg melyiket veszed, ha lehet minél kevesebb futással értelemszerűen, de ha jó állapotú akkor jó vétel lesz
2015. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm most árul egy 1.6-os benzinest, eddig mindig figyeltem hogy milyen szép állapotú az autó meg hogy jól megy. Most hogy eladó, mondja hogy 335 ezer km van benne. Majdnem lehidaltam, belül is olyan mint az új és a motorja is tökéletes pedig szereti nyomni a gázt.
2015. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán elmennek ezek 500e km-t is. Esetleg a kisebb, 1.2-es motorúakat hajtják szét 300e km alatt, de azokat meg inkább olyan emebrek vették, akik keveset autóznak.
2015. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!