Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki megtudna mondani hogy...

Valaki megtudna mondani hogy a gyari himba rendszerbe valo osszekoto (az az u alaku) hany cm hosszu? (1992 Honda cr 250)?

Figyelt kérdés
Valaki megtudna mondani hogy az 1992 Honda CR 250 motornak a himba rendszerbe levo osszekoto kar(az az u alaku)hany centimeter hosszu??AZ enyemnek mind a ket szar vege letort s nem tudom milyen hosszu valojaban az alkatresz.Bontottat talaltam eleget de nem tudom milyen hosszu kell legyen.

#motor #alkatrész #Honda #himbarendszer
2015. nov. 30. 11:42
 1/3 veterán vas ***** válasza:

Nem lehet megmérni a darabokat, és összeadni? ;)

Ne mond, hogy eltűntek a motorból a letört részek.

2015. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!hat a motort mikor megvettem nem neztem meg hogy milyen allapotban van a himba rendszer!megvettem a motor 1-2 hetig hasznaltam amikor egyik nap mentem vele letort ez az osszekoto kar letort s ami letort az elis maradt.Ugy jartam a motorral hogy a ket szarbol 1 levolt torve s mikor a masik is letort elmaradt a csavar rajta a vegekkel.Ezert nem tudom meg merni milyen hosszu mert nincsenek meg a vegek!
2015. nov. 30. 14:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar azis nagy segitseg volna ha valaki megtudna mondani hogy altalaban a cr 250-nel kb milyen hosszu ez az alaktresz. [link] -ilyesmi alkatreszrol lenne szo!kb mekkora
2015. nov. 30. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!