Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes venni 500 ezer forintból?

Figyelt kérdés
Tavasszal kellene vegyek valami járgányt és 500 ezrem van rá.Mostanában nagyon elgondolkoztam valami régebbi típusú BMW be amit megkapok 250 ért,és a maradékból finanszírozom ami időközben becsúszik.Szerintetek?
2015. dec. 1. 13:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Esetleg most a wolksvagen botrány miatt a régebbi 2000 körüli használt wolksvagenek(Golf 4) ára is csökkent?
2015. dec. 1. 13:34
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, ez a 250ezer-ből régi bmw-t című történet már nagyon rosszul kezdődik...
2015. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

3 dolgot tudok elképzelni

-te most vagy trollkodni akarsz.

-tényleg ennyire hülye vagy

-esetleg mindkettő


Az meg,hogy annak a bizonyos márkának nem tudod leírni sem hibátlanul a nevét egyszer sem....no comment...

2015. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

De hogy ne legyen az,hogy "nem vagyok képes a kérdésre válaszolni",ezért azt mondom,mindenképpen vegyél egy ilyen telepi lefingott 30éves 20 gazdás béjemvét kettőötvenér',mert hát csak a sorhat meg hátul kapar....

Vagy a forkszvágen góf is kitünő választás,de abból csakis a zegykilenctédéji ,ami 250-et megy ha megcsipszelik és e mellett 2 litert eszik százon!!!

2015. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szeretem amikor csak azért kommentel valaki,hogy felhívja a figyelmem egy felcserélt v-w re.Nyilván napi szinten írom le annak a bizonyos márkának a nevét.
2015. dec. 1. 13:50
 6/25 anonim ***** válasza:
Mikor az a 250ezres BMW elfingja magát, akkor egy összegben rá fogsz költeni legalább 250ezret, és akkor még mindig csaj egy leélt hitvány tragacs.
2015. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

500-ból sem igazán lehet autót venni, 250-ért csak olyan BMW-t kapsz, ami épp nem fért be a roncstelepre.


Esetleg ha találsz 500 körül valami nem túl roggyant állapotú Toyota Corolla-t, ha jól tudom, ezeket eléggé nehéz agyonütni.

2015. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

Hát, 500 ezerért én nem vennék kocsit.

Viccen kívül: számold ki ennyi pénzért mennyit tudsz menni például uber-rel

2015. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"ezért azt mondom,mindenképpen vegyél egy ilyen telepi lefingott 30éves 20 gazdás béjemvét kettőötvenér',mert hát csak a sorhat meg hátul kapar.... "


Kifogható nem 20gazdás is, csak épp sok lomot meg kell nézni. Viszont ami 250 környékén van ott sok sok elmaradt karbantartást kell bepótolni. Menthető, megéri menteni de kérdés van e mivel(szaktudás, szerszám, pénz, alkatrész).



Itt az enyém, ez majdnem a 250 fele volt:

[link]


(mikor haza vittem alig indult, alapjárat nem volt mindig, durrogott, törött is volt, lógott ez az rajta, stb.) Minden hétvégén használom gond nélkül, mint olvasható csak épp nehezen érem utol magam 1ről 2re, amit előttem nem javítottak rajta azok jönnek sorban.


Ismerős 700ért vette és 1m+ -nál jár már!



"500-ból sem igazán lehet autót venni, 250-ért csak olyan BMW-t kapsz, ami épp nem fért be a roncstelepre. "


Ez baromság, 250ból kapható "menthető" BMW, csak nem 250 hanem sokszor250 kell mellé, igaz 1-2nap alatt javítható ha megvan a többi pénz.

Pl.:

-futóműre simán 250 -t ráverni nem nehéz

-kötelező dolgokra 250 -t ráverni nem nehéz

-esztétikai dolgokra 250 -t ráverni nem nehéz

-ha törött akkor a törésre 250 -t ráverni nem nehéz

-ha ronda a fényezés arra 250 -t ráverni nem nehéz

-ha lakatolni kell, arra 250 -t ráverni nem nehéz

-ha motorhibás, arra 250 -t ráverni nem nehéz


Egyre kérlek, ha nincs lehetőséged rendberakni akkor ne szaporitsad azok számát akik ezeröté tankolnak meg átírás nélkül túladnak rajta és kb. a következő ötödik tulajnál bontásra kerül az autó....


Merevhidas, elsőkerekes, dízel népautót meg egy mondatba is rossz leírni ezekkel a sorhatokkal! Nem értem hogy variálsz e kettő között.

2015. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

500 ezerért valamilyen egyszerű, igénytelen mászkálós munkaautót érdemes venni.

250-500 ezerért az nem BMW lesz hanem roncs.

2015. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!