Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan lehet beszerezni a...

Honnan lehet beszerezni a gyári alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Audi A3 8l ről lenne szó,hol lehet gyári alkatrészek listáját megtekinteni,hogy mi mennyibe kerül?Unix és bárdit ismerem,de itt gondolom csakis utángyártottak vannak.Turbó árára lennék kíváncsi.
2015. dec. 7. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Audi és VW márkakereskedéseknél, márkaszervízeknél a legegyszerűbb.
2015. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Márkaszervíz, Márkakereskedés leginkább. Kösd fel a gatyád,mert fog komoly árakat látni, feleslegesen én nem is stresszelném magam , elég akkor ha majd vmi tönkremegy.
2015. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utángyártott turbók érnek egyáltalán valami?Vannak tapasztalatok a minőségükről?
2015. dec. 7. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Turbóból valóban nem lesz gyári se a bárdinál se az unixnál, de ha biztosra akarsz menni akkor meglesed, nem tart semmibe :)


"utángyártott turbók érnek egyáltalán valami?Vannak tapasztalatok a minőségükről?"


A legolcsóbb kategóriától ne várj sokat, garantáltan hamar ledögölnek, ha peched van már a felszerelés után rögtön. A régi menthetetlen? Vannak cégek akik direkt csak felújítással foglalkoznak, én a helyedben keresnék a neten egy ilyet és kérnék tőlük rá egy árajánlatot. Tuti, hogy nagyságrendekkel olcsóbban fog kijönni mint egy gyári új.

2015. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Turbókat legtöbb esetben fel szokták újítani, és egy jó felújítás többet is ér, mint egy utángyártott turbó. De azért egy jó minőségi utángyártott sem olyan vészes.
2015. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam,ha mondjuk olyan eset van,hogy nem lehet felújítani a turbót,mindenképpen cserés...bár nem tudom hogy ez az eset is felléphet-e?
2015. dec. 8. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyn léphet fel,hogy nem éri meg rendbe rakni,mert kb. ugyanannyi vagy talán még olcsóbb is lenne az új. A turbó sem egy alaktrészből áll,szóval ha pl. a csapágy ment benne szét vagy a lapátozás deformálódott,akkor elég csak azt helyre rakni. Az utángyárottak , ahhoz hogy piacra kerüljenek meg kell ütniük bizonyos szintet minőség terén , sokszor még szigorúbb előírás is van rájuk,mint a gyárira , szóval azok is érnek valamit igen. Ha pl. Unix-nál azt látod valamelyik alakatrész mellett,hogy "gyári minőség" simán meg veheted,mert ahhoz,hogy azt odaírhassák, ahhoz ugyanolyan minőségi követelményeket kellett teljesítenie mint a gyárinak , és nem díszből írják rá.
2015. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!