Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítene valaki első autót...

Segítene valaki első autót választani? Az a baj van pár kritérium.

Figyelt kérdés
Ugyanitt feltenném a kérdést: kombi első autónak? Nos elsődleges szempont a biztonság lenne. Idén végeztem jogosítvánnyal, nem lefizetős volt, elsőre ment minden,oktatóm szerint is jól ment. Ez sajnos közel sem jelenti azt, hogy tudok vezetni. Mindenképp olyan autót keresek amiben legalább egy légzsák van es ha ne adj Isten törik, azért legyen esélyem egyben kiszállni. :) Árban olyan 4-500.000-ig mennék el.
2015. dec. 8. 05:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Korod, nemed?

(Nem ismerkedni akarok...)

2015. dec. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én egy dolgot dolgot javasolnék mindenféleképpen és ezt fogadd meg légyszíves. Bármilyen légzsákos autót is veszel majd, azt azért nézesd meg feltétlen, hogy működik e a légzsák benne!!!!! Nagyon sokszor hallottam, hogy képesek úgy eladni az autót, hogy a légzsák sem működik benne!!!!
2015. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ffi vagyok, most múltam 30. Mindenképp szerelővel megyek.
2015. dec. 8. 07:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az összes autó megfelel ennek a kritériumnak. De csodát ne várj.


Vegyél egy Astra G-t

2015. dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi négy légzsákos autót vettünk első autónak. (két első ajtó, kormány, anyósülés előtt) Az ajtókban és az anyósülés előtt benne sem volt a légzsák, a kormánynál meg be sem volt kötve.


Rokonomék egy Nissan kombit vettek ilyen árban (azt hiszem Primera-t) Egész korrekt állapotban volt. Egyszer megtörték, (kanyarban nagy tempónál felfutott a vízre és egy oszlopnak csattantak) szerencsére mindenki (hárman) karcolások nélkül szállt ki az autóból.

2015. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennyiért bőven van légzsákos autó. Az én 480ezer forintért vásárolt Carismámban 4 légzsák van.

Amúgy ennyi pénzért (remélem ebben az átírás és az első szerviz nincs benne) ezeket nézném: Mitsubishi Carisma, Nissan Primera, Opel Vectra B, Opel Omega B, Volkswagen Passat B4 és Golf III, Toyota Carina E, Ford Mondeo MK2

2015. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Es mit gondoltok arról, hogy kombit első autónak? Nem lesz vele rossz? Vagy csak megszokás kérdése?
2015. dec. 8. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne a rossz a kombiban?
2015. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én egy Toyota Corollán tanultam, és egy kombi azért nagyobb. Egy picit lehet fura lenne vele mondjuk parkolni. Bár gondolom megszokás kérdése ez is.
2015. dec. 9. 05:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én ajánlásom, egy Suzuki Ignis!

Jó fullosat, fiatalat tudsz ennyiért venni, és a jövőben is "olcsón" rendben tudod tartani. Törheted is, tele van velük minden bontó pótalkatrészért.

2015. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!