Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eddig nem érdekeltek az...

Eddig nem érdekeltek az autók, de most hogy megtetszettek szeretnék mindent megtudni róluk. Milyen könyveket ajánlanátok, hol kezdjem a kutatást?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy? :D
2015. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a durva hogy fiú.. Eddig nem érdekeltek az autók most kezdtek nagyon izgatni és mindent megakarok tanulni róluk!
2015. dec. 8. 17:35
 4/4 10 deka farhát ***** válasza:
Hülye dolog, én idén szeptemberben szereztem meg a jogosítványt (28 évesen), előtte nagyjából hidegen hagytak az autók. Aztán ahogy mondani szokás, evés közben jön meg az étvágy, a gyakorlati órákon nagyon megszerettem ezt az egész autós témát. Azóta minden erőmmel azon vagyok, hogy autót vegyek. Elkezdtem nézni az autós műsorokat, interneten egyre több autós magazint olvasok stb., ami eddig rám nem annyira volt jellemző. Szóval itt a neten is rengeteg hasznos dolgot lehet találni, igaz, még több értéktelen sallangot is... :P
2015. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!