Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz vélemény?...

Tomiboy666 kérdése:

Mercedes-Benz vélemény? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne a következö, szeretnék vásárolni egy Mercedest. Tökmindeggy hogy benzin vagy diesel.Olvasgattam az ml320 rol(1990) édesapámnakis olyan van és teljesen jo auto. De nézegettem a E220 duplalámpásat is, arrol mi a vélemény?
2015. dec. 8. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ML Merciket 1997-től gyártják, és azokkal nincs tapasztalatom sajnos. Ugyanakkor az E osztályhoz már volt szerencsém (szintén W210-es, mint amilyet te is nézel). Mit ne mondjak eléggé körbejártam a témát, és igyekeztem jót választani belőle, de sajnos utólag beláttam hibás döntést hoztam. Eleve rosszakat mondtak erről a szériáról, és hogy szeret rohadni. Az enyém ugyan nem rohadt, de rengeteg apró hibája jött elő, ami egyrészt bosszantó volt, másrészt sokba került a javítása. Megszabadultam tőle, és így visszanézve jobb lett volna, ha a W124-es régebbi kockalámpás E Merci mellet döntök.


A faceliftesek valamivel jobbak, de így is inkább a benzinest ajánlom ha már ilyet akarsz.

2015. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Unokahúgom férjének ilyen van és volt, most cserélte öt év után faceliftes-re. Semmi baja nem volt kötelezőn kívül, nem járt szervizben vele.

Jövőre meg hát új volt, és szinte csak osztrák és német utakon járt.

MB E400 7G 4Matic, semmi baja nem volt fele.

Most kapott rá egy hatalmas kedvezményt, jó vett egy MB 180 benzinest is, az is ugyan így öt év után cserével ugyan annál a kereskedőnél.

Meg most a karácsonyi leállások miatt majd csak januárban lesz még egy MB250 4Matic full extrával.


Jövőre jön ki az új, E-Klasse, akkor nagy ár esés lesz.


Mercedesnél a W210 és Vito volt egy istenátka.


Meg 2015-2016-ban volt a nagy modernizálás na az után ~5 évig mély ponton volt a Mercedes-Benz. Szerencsére kilábalt belőle.

2015. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A MB W214 tényleg a majdnem elpusztíthatatlan Mercedes volt még.
2015. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ml Mercedesről úgy beszélt le a kereskedő, mexikói szemét.

C-ből a W204 szépen muzsikál még itthon, a 3 literes dízelek nagyon jók benne 7G váltóval.

2015. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ML Mexikóban gyártott amerikai autó.
2015. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a w124 böl melyik széria jo, illetve abbol volt benzines, ha igen akkorbenzin vagy diesel?
2015. dec. 8. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Alvazvedo alatt eltud rohadni a 124. Voltbenzines.

Nekem a kedvencem a 300-24v de az ritka kezivaltoval.

2015. dec. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"nézegettem a E220 duplalámpásat is"...magyarul a W210-es szériát!Én csak lebeszélnélek róla!Az egyik leghitványabb csillagos a W220 piskóta S-class után!Mindegy hogy dízel vagy benzin,egy betegágy az egész!!Rohad és szó szerint mindenhol!!Millió típushiba.......szóval inkább ne szivasd meg magad vele!Ha ennyire mercit szeretnél,akkor még inkább tegyél a jelenlegi összeghez egy kicsit és vegyél egy W211-es E classt!At már sokkal jobban sikerült!!!


A 2-es válaszoló meg nem tudom hogy mit szívott,vagy milyen gombát evett a válasza megírása előtt,de......na mindegy...hagyjuk is......

2015. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ML-t kerüljed mint ördög a tömjénfüstöt. Az egy villantós autó (volt) a kategóriatársaival egyetemben. Egyrészt lúzernek néznek benne, de nem ez a baj, hanem az hogy mint autó is pocsék, a 3.2-es motor az nem rossz, de nem is egy nagy durranás, komótosan elviszi a nagy kasztnit, de közben a gatyádat is lezabálja, olyan 15-17 literes átlaggal érdemes számolni.
2015. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A W124-esek közül a jó állapotban lévők olyan árban vannak, mint a W211.

Az ML nem jó, a W210 meg már akkor is rossz volt, amikor kijött a gyárból, 25 évesen meg már tényleg csak roncstelepre való.

Ha ragaszkodsz az E-class-hoz, akkor W211-est vegyél.

Ha nincs rá keret, akkor meg nézz ki más márkát.

2015. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!