Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1.6 16v 1995...

Opel Astra F 1.6 16v 1995 digitális klíma?

Figyelt kérdés

Vettem egy Astrát és ilyen klíma van benne a gyári helyett, viszont nem igazán működik a megfelelően, az ablakra nem tudom állítani a levegőt, hiába nyomom az ablak gombot,akkor is közepén fújja a levegőt. Illetve szerintem állandóan megy a klíma kompresszor, ha benyomom az econ gombot akkor is és az automata módot sem tudom kikapcsolni a stop gombbal. Valakinek van ötlete vagy részletes leírást tudna adni ennek a klímának a működéséről.



[link]



#klíma #Opel #Opel Astra F #digi klíma EcoTec
2015. dec. 9. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Ilyet klímát vw passatokban láttam, lehet valaki csak betette konzolt, rákötötte a klímára de a kocsi agya ezt szerintem nemtudja kezelni, olyan vevő átbaszós dolognak tűnik!
2015. dec. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!