Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Inditásnál a motor 3000fordula...

Inditásnál a motor 3000fordulatra ugrik 10 másodperc múlva áll be rendesen mi a baj?

Figyelt kérdés
Alapjárati motorhiba lehet . Vagy mi oka van?

2015. dec. 14. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem kezdet óta van(szalonból kihozott) akkor valami gond lehet...de például az én járgányom is ezt csinálja, ha jönnek a nulla fokok, vagy lejjebb..ennek oka lehet, valószínű, hogy az olaj minél előbb mindenhová eljusson...


nézd meg a kezelésit, mit ír?

2015. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melegen indításkor is?hideg időben kezdte? a 3000 sok egy kicsit még hideg motornál -20c is.nem vagyok látnok.típus,gyártmány,évjárat.innen a hol vagyok, minden jónak tűnik.nem vagyunk uri gelerek a kik válaszolunk.ha melegen is, akkor lehet az alap járati motor is.ha csak hidegen, akkor is.mikori a hiba?milyen régi az alapjárati motor?az oxidáció,a retek miatt is nehezen szabályozhat vissza,akad .lehet,hogy a járó motor rezonancia kell,hogy vissza szabályozzon.vedd le és alapos tisztítással WD40-nel rendesen fújd be.
2015. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem hidegen beindítva 2000-rel forog, és szépen lassan beáll alapjáratra fél perc alatt kb.

Melegen is 2000-ig megy fel, csak gyorsabban engedi vissza.


(Automata "szivató")

2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!