Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autovasarlassal kapcsolatban...

Autovasarlassal kapcsolatban lenne egy kerdesem?

Figyelt kérdés

Apam nemreg frontalisan karambolozott (a szembejovo elozott, eleg gyoker modon). A suzuki swift persze lecso lett, igy apam inkabb valami masszivabbat venne, leginkabb terepjarot. Milyet ajanlanatok? 2001-2006, max 1,5-2m forint. A fogyasztast nem mondta, de szerintem 8-9 l max.

Elore is koszi!



2015. dec. 14. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitsubishi L200
2015. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak autózni és tankolni akartok akkor Lexus is200, bárkinek ilyenje van csak jó véleménnyel van róla.

És vannak megbízható autók de ez messze felülmúlja őket.

2015. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mázlista apukád van, túlélni egy karambolt egy Suzyban.... Én heti 1500 kilómétert megyek Suzyval és érzem, hogy le kéne cserélnem csak ügye nincs rá -de nem is baj nem siránkozni jöttem- :)


Volvot szerezzetek be, én azt tenném. Vagy egy 2.5 td Omegát C Omegát. De szerintem a C ből csak 2.2-es dizelt csináltak. Mindegy egy ötletnek jó.

2015. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hyundai SantaFe vagy Opel Frontera
2015. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!