Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60-nak mekkora a presztíz...

BMW E60-nak mekkora a presztízse? (többi lent)

Figyelt kérdés

Apukám gondolkozott azon hogy az egyik autónkat lecserélnénk egy 2010 es BMM F10-re. A keret rá 5.5 millió lenne kb. Viszont most azt mondja inkább hagyna még plusz pénzt és erre csak 4 milliót szánna, (bár még nem dőlt el) amiből viszont "csak" E60 as széria jönne ki ami nem éppen a legújabb. Mivel az egyik fő ok az maga a presztízs lett volna ezért kérdezném, hogy a ti szemetekben mekkora az E60 presztízse, tudva azt hogy már 2010 ben lecserélték és nemsokára újra le fogják.

(Nem az én autóm tudom, de érdekel ki mit gondol) 19/f



2015. dec. 15. 13:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még hogy az elkövetkező években hogyan fog alakulni.
2015. dec. 15. 14:01
 2/12 anonim ***** válasza:

mondjuk egy jol felszerelt, uj, 20 millios F10nek talan van presztizse.


Egy negymillas oreg autonak hogy lenne mar?

2015. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Annyi presztízse van, hogy talán a forgalomban kevésbé jönnek be elé körforgalomban, kis utcából, ilyesmi, mint más autónak. Magyarországon szerintem még mindig nagyobb presztízse van egy 4milliós E60 BMW-nek, mint pl egy 12milliós full-full extrás új Citroen C5-nek, ami szomorú, de ez van. Az E60 gyönyörű autó, de problémás. Én is gondolkodtam benne 2 éve, de végig olvastam szinte az összes népítéletet a totalcaron, meg teszteket mindenhol, és letettem róla. Én úgy vagyok vele, hogy egy autót nem csak megvenni kell tudni, hanem fenntartani is, és mondjuk hiába van pénz évente beleborítani a kocsiba 1milliót, attól még az ember nem biztos, hogy szívesen teszi.
2015. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Az E60-nak mai napig elég komoly presztízse van, és az a helyzet, hogy rendkívül jó és időtálló a formája, mondjon ki mit akar, de igenis szép az E60, rengeteg laikus is így gondolja (autószakértők meg csak megszokásból csúnyázzák). Simán letagadhat pár évet egy szép állapotú E60. Egyébként sincs még abban a korban hogy ne legyen presztízse. Szóval ajánlom.
2015. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka ronda egy BMW lett. Presztízs?

Az F10-re azt mondom hogy oké, de az E60 már kicsit öreg nekem a presztízshez. Mondjuk itthon még a szakadt E36 316i is menőnek számít.

2015. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Presztízse? Ugyan egy műanyag kacat ami nem is vadi új de nem is legenda.

Egy drága ócska kacat.


Ha már pont Bmw kell akkor minimum egy E24-635csi az presztízsnek mondható!


Nézd csak meg ezt a videot, 1perc az egész és észhez fogsz térni!

Oké Ferrári van benne, de a lényeg érthető belőle!


https://www.youtube.com/watch?v=fPS02EFgdfE

2015. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Én is imádom a régi autókat, és becsülöm őket, de az emberek és a sofőrök 95%-a a patika állapotú E24-es BMW-t egy ócska sz*rnak fogja látni, és nem presztízsautónak. A maradék 5% sem a presztízst látja benne, hanem azt, hogy egy öreg, szép állapotú autó.


Aki pedig az E60-ra azt mondja, hogy f0s műanyagautó, arra nem igazán tudok mit mondani (az ilyeneknek max biciklijük van).

És az F10-es egyáltalán nem olyan formabontó, hiába a sok negatív kritika, az E60-as szokatlan formája sokkal ütősebb mai napig, az F10-es már szinte beolvad a környezetbe, ha nem lenne az angel eyes, észre sem venném hirtelen, hogy egy BMW jön szembe.


De a lényeg: a presztízs az, hogy hogyan tekintenek rád az adott autóban. És a legtöbb ember ha meglát egy fekete E60-ból kiszállni, akkor még tisztelnek valamilyen szinten (vagy éppen fordítva, egy piti maffiózót látnak benned sokan). Az elsőbbséget pedig mindig megadják.

2015. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Presztizs az autóiparban = kiérdemelt elismerés minőség alapján.

Tudom, sok magyar a presztízsre azt érti és hiszi, hogy azt jelenti, hogy majd mindenki elájul tőle, hát nem fog, hacsak nem valami ritka autót vesz az apuka.

Ha apuka egy válllakozó, aki olyan körökben mozog, akik azt nézik, hogy a másiknak milyen autója van, hát akkor az a kör elég komolytalan.

Vegyen E60-at, vagy F10-et ha rajong érte, de itt az derül ki, hogy még csak nem is rajongó, hanem a külsőségek érdeklik.

Az olyan körök akiknek prezentálni kell, sokkal inkább elájulnak egy Mercedestől, vegyen esetleg azt. Vagy ha mindenképpen BMW kell, akkor F10, de szerintem nem arra való típus, hogy mutogassuk a többi vállalkozónak.

2015. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#7: érdekes bicajom van.

Az egyiket lábtartóig boritom a ringen a másikban 6henger duruzsol és benzines a harmadiknak szexy bukólámpája van, na nem sorolom tovább....

2015. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

E60azért messze van már attól amire azt lehet mondani, hogy prezstizs autó. Mondjuk ezt se értem, milyen szempont ez, mivel jobb attó, hogy ki mit gondol róla.


Nem mellesleg a elgtöbb ember szemében prezstizs: 7-es BMW, A8-as Audi és S Merci, ami alatta van, az lehet szép, de prezstizse közel sincs annyi.

2015. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!