Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F Mitől lehet?

Opel Astra F Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Váltáskor 1-2 mp-ig megtartja a fordulatot, melegén is,viszont alapjáraton egyáltalán nem.

2015. dec. 15. 17:54
 1/8 A kérdező kommentje:
1.6 16v EcoTec
2015. dec. 15. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
esik,emelkedik az a búza fordulat,vagy titok?hidegen mi van vele?ennél már csak az a jobb kérdés:nem indul az autóm.mi a gond?
2015. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval, eléri az üzemi hőfokot az autó, és itt nem csak a vizhőfokra értem. Megyek vele, mondjuk 2500-as fordulatig kihúzatom és váltáskor, amikor vissza engedem a gázt,benyomom a kuplungot nem egyből ejti le a fordulatot alapjáratra,nem emelkedik, nem esik hanem megtartja a 2500-as fordulatot 1-2 másodpercig, aztán ejti le. Viszont üresben ha adok neki egy gázfröccsöt, azonnal leejti.Hidegen még érthető az automata szívató miatt.
2015. dec. 15. 21:24
 4/8 anonim válasza:
Ez nem hiba, segit a motornak felfele valtaskor hiszen kisebb sebessegbol valtassz nagyobbra. Forditva is ilyen ha lefele valtassz!? Motorfeknel nem rangat?! Vagy uresben ha hagyod nem no hirtelen a fordulat nem bog fel!?
2015. dec. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ecotec motornál ez normális, ha más rendellenesség nincs, az elektronika direkt később engedi vissza a fordulatszámot.
2015. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, 5-ös. ez a jó válasz,ha csak váltáskor csinálja.a FORD a 90-es évek közepétől alkalmazza ezt.
2015. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vida Sándor ***** válasza:
Teljesen normális, motor kímélő funkció. A 86-os opel kadettemen is volt már ilyen. De amúgy nálam sok a kontakt hiba. Szintén 1.6 16v 101 lóerő. Volt, hogy egyántalán nem esett le a fordulat. Kinyitottam a motorháztetőt, megráztam egy kábelköteget, és egyből jó lett.
2015. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!