Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindulnátok Így Pestre?

Elindulnátok Így Pestre?

Figyelt kérdés

Olyan gond van,hogy hármas golfnál kanyarba ha teljesen alászedem akkor elkezd kopogni valószínű a féltengely csukló a külső.

Nem nagyon van idő és energia megjavítani de viszont muszáj volna menni.. Ti elindulnátok annyit még ki kell bírnia ?

pályán mennék egy tempóba szépen takarosan 500km oda vissza



2015. dec. 15. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem is hasonlóan kopogott pár hónapig, aztán cseréltettem a féltengelyt (párban).
2015. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy kibírja, vagy nem. Nézd meg azért hogy mennyire lóg, vagy hogy szét van e szakadva a gumiharang. Ha nemrég kezdett kattogni, akkor még sanszos hogy ki fogja bírni.
2015. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van úgy,hogy sokáig nincs kopogó hangja,csak pici kotyogás.egyszer csak minden átmenet nélkül kopogó,pattogó hangot ad és szétszakad.ez utóbbi a ritkább.csere minél előbb.500 km lehet kevés,lehet sok.nem lehet tudni.te döntesz mennyire fontos az utad.az enyémnél a balos csak néha picit kottyan .kb 200km-t mentem az észleléstől,de már be kell ütemeznem a páros cserét,ha erősödik a zaj.
2015. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy két komolyabb fékezés után volt olyan hogy egyenesbe is kattogott meg kis kanyarba is aztán mentem vele megin csak nagyobb kanyarba de nem teljesen alászedve.. szét lett szedve és ugyanugy összerakva és már picit kattog ha teljesen alá van szedve.. ez mért lehet ?? ha telinyomom zsirral a harangot az jelenthet átmeneti megoldást ?
2015. dec. 16. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a zsírhiány miatt mennek tönkre általában a féltengelycsuklók. Vagy annyi a kilométer már bennük, mint égen a csillag és egyszerűen kilógosodnak, vagy szétszakad a gumiharang és telemegy porral, homokkal a csukló ami ettől nagyon gyorsan szétkopik, azt már pucolhatod meg zsírozhatod akkor is vége van. Ha egyszer egy reccsenés kíséretében széthullik, akkor nem mész sehova az autóval.
2015. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!