Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Novemberben volt a forgalmi...

Novemberben volt a forgalmi vizsgám, ami elsőre sikerült. Azóta nem vezettem. Most lenne egy lehetőség, hogy Veszprémből Pestre én vezessek, úgy hogy ül mellettem egy gyakorlott sofőr, nem tudom, hogy be merjem -e vállalni?

Figyelt kérdés
Félek hogyha sose kezdek el vezetni, nem fog menni, de attól is tartok hogy mi lesz ha valamit elrontok.
2015. márc. 28. 20:47
 1/7 szántóvető ***** válasza:
vállald be,Pest előtt meg cseréljetek.esetleg bevállalod visszafelé jövet a belvárost ha lesz kedved hozzá.
2015. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj oda, és nem fogod elrontani...

Nem kell végig vezetned az egész távot-oda vissza, arra lehet számolni, hogy elfáradsz.

Pihentek, vagy vezet a másik személy, azt majd eldöntitek.

Az nem a legjobb, hogy 5 hónap után egy viszonylag hosszú úton van lehetőséged vezetni, de ne hagyd ki a lehetőséget, a fentiek figyelembe vételével.

Nem kell versenyezni a többiekkel, olyan sebességgel haladj, ami neked biztonságos, előzzön meg, aki siet.

2015. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja vizsgáztam 3 hét után tudtam beülni a kocsiba. És a 3 hét alatt is sokat felejtettem.

Helyedben nem ülnék vissza, egy kis gyakorlás előtt.

2015. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És mégis mivel gyakoroltál az előtt, hogy visszaültél a volán mögé?

PC-n a Need for Speeddel?

Senki nem mondta, hogy most aztán Veszprém-Budapest távot oda-vissza megállás nélkül le kell vezetni, ott lesz a gyakorlott vezető, ha a kérdező kifárad tudnak menni tovább.

Lehet a kérdező csak 30-40 kilométert vezet, de az is jó kezdetnek... ha meg bírja kifáradás nélkül, mehet többet, a lényeg az önkontroll, tudja felmérni, mi az elég.

2015. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vállald be nyugodtan, csak úgy tudsz gyakorolni, ha gyakorolsz. Ha elfáradsz, át tudja venni a másik sofőr - de ha nem vezetsz, akkor csak rosszabb lesz a helyzet.
2015. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! ;)
2015. márc. 30. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

A jogosítvány megszerzése csak lehetőséget biztosít arra, hogy megtanulj vezetni. Ezért ne hagyj ki egyetlen egy lehetőséget sem arra, hogy autóba ülj! :)

Mondjuk hogy ha magamból indulok ki ( türelmetlen, agressszív) tuti nem bírnám ki egy tanulóvezető mellett a Vp-Pest utat, mert nem bírom a tötymörgést...szóval valaki nagyon rendes, hogy bevállalja! :)

2015. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!