Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg lehet kapni majd...

Tényleg lehet kapni majd jövőre automata váltós Dacia -t itthon is?

Figyelt kérdés

Autó-motorban olvastam, és ha ez tényleg igaz, akkor gyakorlatilag már egy Dacia is tud mindent, amire szükségem van. Nem tudom árban milyen lesz, mert Kia-ból lehet 3 misi alatt automatát venni, csak az pici. De mondjuk egy Logan MCV automatával, klímával, tempomattal, 5 év garanciával 3 misi alatt nem lenne rossz vétel.


Ladáról mit gondoltok? Jövőre érkeznek hozzánk az új modellek, állítóleg lesz automata ott is.


2015. dec. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma olvastam, hogy bizony a Ladánál is lesz automata 3 milla környékén, de inkább alatta. Bár én inkább vennék egy minőségibb használt darabot, ugyanis a lada automatája elég új fejlesztés lehet, ami nem túl biztató. Bővülnek az igények, már az alsó kategóriában is elvárt, hogy lehessen automatával venni.
2015. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz egy 10 éves bmv-t is ráadásul megbízhatobb minőségibb autó és az előző is irta hogy a váltó is megbízhatobb.
2015. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves automata Mercim van. Váltójával sose volt probléma. Erről szeretnék váltani valami újabbra. Mivel főleg városban használom, nagyautó sem kéne, csak nagy csomagtartó. Automata váltó és légkondi szerintem már 20 éve is alapfelszereltségnek kellene hogy legyen. USA-ban 40 éve az, ideje volt már, hogy az alsó kategóriában is bevezessék minden EU-s gyártónál.
2015. dec. 17. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezaz, új autó helyett öreg BMW :D
2015. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vissza fogod sírni a mercit, vegyél egy 2 millás vagy a fölötti 17 éves mercit
2015. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új lada egy szar. Sem a skoda-ból sem a Dacia-ból nem lett volna semmi ha egy-egy olyan autógyár nem fektetett volna bele mely ért az autógyártáshoz. A oroszok önerőből nem nagyon fognak tudni jó autót gyártani.
2015. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!