Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krosszmotorozásnak hogy...

Krosszmotorozásnak hogy működnek a "szabályai"?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy közútra nem lehet vinni, nincs is nagymotoros jogsim, de olyan helyen lakom, ahol rengeteg földút van mindenfelé, és nagyobb távolságokat is meg tudnék tenni anélkül, hogy ki kéne mennem a közútra. Mi van akkor, ha földúton teperek mondjuk, és valami véletlen folytán megállít egy valahonnan odakeveredett Lada Nivás rendőr? Bűncselekmény az ha földúton motorozok papírok, jogsi, meg minden nélkül egy krosszmotorral? Vagy hogy van ez?

#motor #cross #2T #ccm #nagymotor krosszmotor
2015. dec. 17. 02:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egy endúrót akár jogsival akár jogsi nélkül a betonon kell használni.
2015. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem azokat védem akik egész nap egy helyen motoroznak és agyukra mennek az embereknek,szomszédoknak.Én azokra vagyok kiakadva akik ha egy héten egyszer elmotorozunk a házától 100 méterre vagy csak normálisan motorozol a semmi közepén és belédkötnek hogy mit csinálsz ott!!??Vagy a mocskos vadászok is.Ök lelövik az állatokat,sokszor engedély nélkül és ők mondják hogy zavarod az állatokat?Lehet hogy elszaladnak a motor hangjától de abba biztos nem halnak bele.Bezzeg a vadászpuskától nem csak elszalad hanem meg is hal az a szerencsétlen állat.
2015. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is gondolkozom a cross motor vásárláson.


Van vadász ismerősöm és ő mondta, hogy egész nap vagy egész éjszaka képesek kint ülni egy vadász lesen.

Ha bele gondolsz, hogy te vagy egy vadász és felépítesz egy fix helyre egy lest időt és pénzt bele ölve utána meg pl. 1-2x arra motorozol. A vad megjegyzik, hogy erre valami nem stimmel és inkább más útvonalat választ akkor a vádász várhat élete végéig míg megint arra téved egy vad. :D

Kb. mint a kutyák szilveszterkor félelmükbe képesek elszökni úgy h vissza se találnak.

2016. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!