Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo MKI 2. 0 1995...

Ford Mondeo MKI 2. 0 1995 vagy Fiat Punto 1.1 1995?

Figyelt kérdés

Sziasztok a két kocsi között variálok ebben kérném a segítségeteket, véleményeteket.

Első autó lenne valamelyik az ár nagyából ugyanaz.

Amit tudni kell a kocsikról:

Mondeo

-Az első lökhárítő és lámpabúra sérült csere de 15 ezerért van lökhárító meg lámpabúra.

-Benzin/Gáz üzemü az eladó állítása szerint 4-5 liter fogyasztása van benzinre átszámolva.

-Műszaki 2016/6-ig van.


Punto

-Fogyasztása kedvező de ezt gondolom majdnem mindenki tudja.

-Frissen műszakitatva.


Ebben kérném a véleményeteket legyek bátor és vegyem meg a Mondeo-t igaz a családba Ford senkinek sem volt ezért jó lenne ha írna olyan aki ismeri vagy legyen a kis egyszerű tip-top punto?

Előre is köszönöm



2015. dec. 17. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Punto.
2015. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyikse.


sőt nem egy kategória.


igaz pár éve láttam egy cikket egy multi cégatóiról nyilatkozott.


fiat ford opel.


éves szinten a ford került a legkevesebbe a fiat majdnem duplája került


kb

50 ford

50 opel

50 fiat


kb éves 70.000 futással. ez ezért reálisabb képet ad mint az elfogult egyéni tulajok véleménye.


Igaz itt csak a költség volt főbb szempont nem az kormány fogása vagy a kesztyűtartó mérete.

2015. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Érdekes egy ízlésed van neked!2ezres mondeó vagy ezres fiat....na mindegy! A véleményem:

-linket kirakhattál volna hogy esetleg lássuk is miről van szó!Úgy nyilván jobban tudnánk nyilatkozni a dologról!

-a mondeót messziről elkerülném!!Egy az,hogy törött!amit kizártnak tartok,hogy 15ezerből orvosolni lehet!

Illetve a jelenlegi tulaja pályát tévesztett,mert a politikában lenne a helye,mert hazudni nagyon jól tud úgy látom!4-5literes fogyasztás?!Még viccnek is rossz!!!Vagy hát végül is így is meglehet adni a fogyasztást,csak akkor hiányzik egy 3-as szorzó,vagy 4-5liter/40kn!!A puntó nem jön ki 4-5literből pedig fele akkora motorja van!

Fél év műszaki van rajta,utána szerintem el is dobhatod a kocsit.vagy valahol "okosba" kell műszakiztatnod majd!


-punot:az ilyen "ami olasz az mind szar" meg "takony digo" meg "mindog szerelni kell és sokba kerül" véleményeket meg se kell halljad!Ha egy jót,mondom JÓT fogsz ki belőle,bem valami 20 gazdás porrákorhadt szart,akkor nem jársz rosszul vele!Első autónak,rutint szerezni stb ,szerintem teljesn jó!

2015. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha a Punto jó állapotú nincs leélve nem korrodált stb.. akkor lehet hogy ő lesz. A Mondeo-tól én is félek leginkább azért húzott a oda az eszem mert 1-1 csere lett volna pc-re de így a logikusan átgondolom a fenntarthatóság terén szívni fogok vele a műszakiròl nem is beszélve.
2015. dec. 17. 14:22
 5/10 SándorÚr ***** válasza:
a kettő nem 1 kategória, előbb azt döntsd el kis kocsi kell vagy nagyobb. Nem kell félni a mondeótól az 1-es hez már potom pénzért kapsz alkatrészeket. Én inkább a mondeót választanám mint a szar puntót, a fiatról még az olasz emberek is elismerik, hogy szar.
2015. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A nagy autó kifejezetten kedvenc nincs azzal baj épp ezért is maradt meg másik lehetőségnek. A fogyasztást a tulaj a gáz üzemre értette. 8000ft van első lökháríto meg kb 6-7 ezer a bontott lámpabúra. A motorházban nem sérült semmi.

Hát nemtudom.

2015. dec. 17. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Sándor úr,jó hogy jöttél,de mégjobb hogy mész....

"A fogyasztást a tulaj a gáz üzemre értette. "..na az úgy még jobb,mkvel mint köztudott a gázból,kb 15-20%-al eszik többet a kocsi mint benzinből!Akkkr a tulaj szerint a 2.0-es mondeo eljár 3.5-4 liter benzinnel.......ez de hihető.Sőt gondolom jobb napokon egyenesen termeli is a benyát.......

Nezd ,én ezt a mondeót nagyon messziről elkerülném,mert ha már a hirdetésbe nem tudja leírni a valóságot az ember akkor milyen lehet valójában az az autó.....meg nem hiszem,hogy az első autónál arra vágyik az ember,hogy egyből elkezdje szegelni az autója összetört elejét!Egyébként ezeket az alkatrészárakat is drága tulaj mondta neked?Vagy honnan húztad elő ezt a 8ezer forintot a lökhárítóra??meg 6-7ezerért bontott lámpabúra........egyik bontós sem lesz olyan hülye,hogy egy búra miatt szetbontson egy jó lámpát!!Azt vsak egyben fogják adni....az meg tuti nrm 6000lesz........

2015. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A lökhárítót a tulaj igen itt meg a többi

[link]

2015. dec. 17. 15:19
 9/10 A kérdező kommentje:
De elvesztettem a fonalat. Talomban van még egy Tempra 1.6 a jó kis Knight Rideres dgt műszerfallal 😀
2015. dec. 17. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
az egyes punto jó autó, faék egyszerű a motorja és éppen ezért megbízható. Ha gond van akkor Nagy autó - nagy gond kis autó kisebb gond. punto 6-7 liter mondeo 9-10.
2015. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!