Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehetett a baj, amiért nem...

Mi lehetett a baj, amiért nem indult az autóm?

Figyelt kérdés

Benzines autóról van szó.

Kint áll udvaron, ennél nagyobb hidegben, több nap után is pöccre indult mindig.

Ma délután beültem,hogy megyek, erre nem indul, csak "szenved/köhög".

Akksi 2 hónapos, benzin van benne.

Nyomtam a gázt, aztán nagy nehezen beindult, és egyenletesen járt.

Megjártam vele Pestet, 1,5 óra állás után gond nélkül indult, most sincs vele baj.

De kicsit aggaszt,hogy nem akart indulni.

Egy tippet kaptam,hogy a gyertyák, de szerintem nem.

Pirosnál állva nagyon kicsit dadogott (fogtam a váltófejet és azon éreztem), de azt is csak egyszer, utána már nem.Bár nagyon ritkán ilyen kicsiket szokott dadogni, viszont nem jellemző.

Mi lehet még a baj?


2015. dec. 19. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pirosnál tehát alapjáraton dadogott akkor az alapjárat közeli keverék összetétel vagy szikra gyújtás a gond.

Gyújtásnál ha a primer és majd utána szekunder feszültség megfelelő értékű akkor marad a gyertya(lehet rég volt cserélve, és az előírt csereidőt csak szakszerű csere esetén biztosítja a gyújtógyertya).

Alapjáraton persze lehet kevesebb a gyújtási feszültség bármilyen hiba miatt ezért kell kimérni.


Hogyha a gyújtásnál megfelelőek a feszültség értékek és a gyertyakábelek, gyertyák is megfelelők akkor a keverékösszetételt kell megvizsgálni.

Ez esetben ezer meg ezer ok lehet, nem írtad milyen üzemanyagellátó rendszerű kocsiról van szó!

2015. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szelephézagok, hidrotőkék szennyezettsége. Csekkolni.
2015. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell dorgálni egy kicsit,nem napi 30 percet használni mert ellustul betrutymósodik a motor

Fordulaton adj a szájára,ha lesz egy kis égettszag ne ijedj meg

2015. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!