Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlatok első...

Milyen autót ajánlatok első autónak amit pár száz ezerből meg lehet venni?

Figyelt kérdés
Én egy suzuki swift-re gondoltam, de milyen véleménnyel vagytok más autók iránt. Nem vagyok nagy autós, nem rég lett meg a jogsim csak véleményeket szeretnék.

2015. dec. 21. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én most Suzyval bajlódok jó amúgy az azért van mert nem tudok vezetni friss jogsival. :)


Van viszont egy Mazda 121 LX-em ami Ford Fiesta 4. generációnak felel meg na azt ajánlom jó kis járgány csak kicsik a tükrei én azért nem is vezetem. De lehet venni rá pót tükröket biztos...

2015. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Más autót nagyon nem is kell ajánlani!A swift tokeletes lesz elso autonak
2015. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak lenézik az utakon, de azzal nem kell foglalkozni!! :) első voltam.
2015. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért a Mazda és Suzuki költségeit ne hasonlítsd össze...


Nekem is suzukim van, a 4 év alatt nem költöttem 60.000-et alkatrészre (használt váltó 15.000, első féktárcsa+betét szett:8.000.-, hátsó dobok+betétek: 18.500, Valeo kuplung szett:13.000.- , gömbfejek, szilentek néhány ezer ft pár évente).

Nagyon puritán, néha azt gondolod szétesik alattad, de nem. Jól bírja a strapát. Balesetet kerüld, anyag nem sok van benne, de igénytelen, olcsó jószág.

2015. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Na! Mazda is azaz Ford is jó kb. Suzy árba van. Kuplungot tuti bontottan vetted én most cseréltettem rajta mert szétégettem és 42 volt munkadíjjal együtt.
2015. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem bontott volt, új bolti kuplung, és a férjem cserélte. De ismerős szerelő 15.000-ért csinálta volna. Szóval akkor is 30 alatt megúszom a cserét.

[link]


[link]

Innen veszek mindent (még a Marutimnál találtam rájuk, azóta csak itt vásárolok).

2015. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!


Nekem sincs túl sok tapasztalatom a vezetésben, 2012 óta van jogsim. Eddig volt egy Suzuki Ignisem, azt beszámíttattuk egy dízel Renault Tháliába, amit elloptak. Aztán vettem egy régi Swiftet. A 3 autó közül a Swift vált be a legjobban, az első fékbetétszett árát (8 ezer + munkadíj) meg tudom erősíteni. Eddig a vizsgáig csak ennyit kellett rákölteni, de persze vannak apróbb hibái, amiket meg lehet javítani. Pl. ajtónyitó kilincs tönkrement, bontott szó szerint 1-2 ezer forint. Műszakilag ott van a szeren, jó értelembe véve igénytelen. A szervízben nem szeretik a régi Swifteseket, mert alig kell javítani a kopó alkatrészeket...

Mai eszemmel Swiftet vennék, nem baj, hogy lenézik az úton. Több százezer forintot spóroltam volna, ha már a legelső autóm is ez lett volna, szakemberrel jól átnézetve oszt' rajta!!!

2015. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem 1.8-as Vectrát fél misiért, 100-at kellett ráköltenem kopó alkatrészekre és azóta csak benzinre megy a pénz. Jó, kajolni szeret városban, vegyesben olyan 7-8 körül van. Elég strapabíró autó. Pár hónap alatt már 9000 km-t bele és nem volt komolyabb műszaki meghibásodása. Annyi volt h a hideg érkezésével az akksi kifeküdt, de már 7 éves volt. Tehát én bátran ajánlom ezt is a Suzuki mellett (azok is jók)
2015. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Orsos Tamas válasza:
Hello! Nekem egy 2105 os ládám van amióta jogsim van 4 éve olcso a fenntartása és én nagyon szeretem. Van egy feeling-je és alig kellett rá költeni eddig! Ajánlani tudom bár egy jo állapotú lada elég húzós árban van.
2015. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!