Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja a kuszoló hangot...

Naxi kérdése:

Mi okozhatja a kuszoló hangot a bal hátsó keréknél?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek mi okozza a bal hátsó keréknél a kuszolást?

Nem kopogó, nem nyikorgó hang, hanem olyan mintha két fém súrlódna egymáson de nem annyira érces! (talán ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor smirgli papírral csiszolok). Gázadásnál hallatszik, néha kanyarodásnál ha nem adok gázt akkor is! A kerék nem ér hozzá semmihez, a féket pedig elől hátul most cseréltem mert azt hittem ahogy a szerelő is, hogy hátul a rossz dobfékből jön! Gyanakodtam én már sok mindenre, de pontosan nem tudok rájönni, így remélem ti tudtok ebben segíteni!

Az autó: BMW M3(E36) 318 tds (Kérem mellőzzétek a BMW-így BMW úgy dolgokat, most nem erre lennék kíváncsi! Köszönöm!)



#autó #hiba #BMW #Kuszoló hang
2015. dec. 21. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok hozzátenni, hogy ha itt nem kapsz választ, érdeklődj a powerfanatics.hu forumán. Ott sok az E36 guru.


Apró megjegyzés: M3 vagy 318 tds?

Nem mindegy. A különbség több mint drámai. :-)

2015. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért írtam le mindent, hogy mindenkinek érthető legyen és plusz kérdést ezzel kapcsolatban ne tegyenek fel! :)
2015. dec. 22. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért írta az első amit írt, mert M3-ból nem volt 1.8-as dízel motor, azt 3000 köbcentis benzinessel gyártották. A te autód egy BMW 318tds. Tehát 3-as sorozat, nem pedig M3.

Egyébként elsőre én is féket mondtam volna...

2015. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!