Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lötyög a féltengely meg...

Lötyög a féltengely meg könnyű a váltókar mozgása és a kuplungpedálban sincs olyan nagy ellenállás, mint tegnapelőtt volt. Csúsztatták a kuplungot vagy mi lett vele?

Figyelt kérdés
Tegnap kimentek a hegyre és ahelyett, hogy gyalogoltak volna levitték az astrát földúton. Hosszú emelkedőn kellett feljönni. tiszta sár volt.
2015. dec. 21. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
kitaposták az autód belét azon a sáros földúton.1,2,3 vissza 2 padló.az autó cross változata széria verdával.ez volt látható ,a min te nem voltál jelen,az ő nagy örömükre.most átnézed még jobban ,egy alapos mosás után.vagy el ugrasz autószerelő haverodhoz és szépen megkérd nézze át a verdát,alulról ,felülről amit oly gondosan karban tartottál,és nyögjön egy elfogadható árat a rendbe tételére.
2015. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.v. A féltengely lógás nem biztos,hogy az ő hibájuk.Az lehetett régebben is,csak most nézted meg jobban.Ennek az alkatrésznek nagy ütést kell kapnia az első kerék agynál, a csukló tövénél.Ha máshol kap akkor még görbülhet is .A kuplungnál lehet csak, rá kell állítani,de lehet az is hogy megerőltették egy kicsit.A váltókarnál lehet,hogy egy két dolog cserére szorul.Én öcsémmel jártam sokszor így.ő óvatosan vezetett mert mikor kölcsön adtam a 105 Skodámat neki kellett tankolnia.De hol a főfékhenger,hol gyújtás stb. ment szrá.öreg verdánál mindég volt valami baj,és ez nála jött ki.Ezt tudtam,de őt csesztettem,pedig otthon volt a másik használt,amit csak be kellett építenem.Gondolom fiatalok.Ez bele kell,hogy férjen.én egyszeri alkalom miatt,nem csinálnék nagy ügyet ebből.De azért nyugodtan megbeszélném velük.
2015. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lötyög a féltengely? Ezt hogy ellenőrizted? Oldalra kell is hogy mozogjon a tengely maga, mert így tudja kiegyenlíteni a kerék rugózása miatti hosszváltozást.

A kuplungot valószínűleg megégették sok csúsztatással. A váltókar meg a franc tudja hogy mitől lett könnyű.

2015. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy előtte nem volt ilyen.

A hosszabbik oldalon lötyög a féltengely. A másik oldalon nem csinál ilyet. A tengely hosszirányában persze.

Elfordítottam a kormányt és megnéztem.


Amúgy meg előző nap pucoltam, mostam le a kocsit. mindig ez van.

2015. dec. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!