Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az O rendszámszériát kifogják...

Az O rendszámszériát kifogják adni rendesen?

Figyelt kérdés

Wikipédián olvastam,hogy keverhető a 0 számmal, így utolsó betűként nem adják ki. (pl. AIO-001)

De egy OOI-001 rendszám is elég megtévesztő lehet, meg még sok ilyen van.Ezekből fognak kihagyni, vagy ugyan úgy kiadják?


2015. dec. 22. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés mit fognak dönteni majd. Olyan sok autó nincs hogy ennyi féle rendszámot adjanak ki. Másfelől én olyat is hallottam hogy a régebbi rendszámokat amiket olyan autókról vettek le amiket már valószínű bezúztak újra bevezethetik meg rengeteg karekter áll még rendelkezésre erre.
2015. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na igen, régen még adtak ki RBO-xxx rendszámokat is amelyek eléggé hasonlóak a rendőrség (belügy) RB-xxxx-es rendszámaira, nem véletlenül kérték ezeket a használóik.
2015. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem ér rá annyira az ügy, az N-es széria is csak másfél éve megy talán, de már az NM* körül tartanak, még egy év, és jöhet az O. Ami mellesleg csúnya lesz szerintem.
2015. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy OOO 000 rendszámot elfogadnék :)
2015. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!