Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b6 az ESP és az ABS...

Audi a4 b6 az ESP és az ABS jel a műszerfalon világít. Nyáron, melegben nem világít, de hidegben mindig. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. okozhatja repedt ABS gyűrű is, az ESP pedig az ABS hiba miatt van, mivel ugyanonnan kapják a jelet. Autószerelő majd megmondja a tutit.
2015. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervizben megmondják 5000-ért.
2015. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki kellene olvasni első körben. Amúgy nekem ilyen hibám volt a 3,0TDI A6- omon. Elektromos hiba az ABS vezérlőegységben volt a hiba, cserélje a vezérlőegységet (Komplett ABS kocka vezérlővel) az instrukció.

Namost, egy ilyen vezérlőegység 600ezer ft. Én javítttattam pesten. Ha a vezérlő a hibás, 30ezer körül javítják, ha a hidraulikus tömbbe is hiba van, akkor 65ezer. Mégsem 600ezer... És jól javítanak. Viszont lehet más hiba is, pl ABS jeladó valameliyk keréknél, esetleg kábael, ezért kell kiolvasni. Mivel biztonságtechnikai eszközről van szó, bolond vagy, hogy ennyi ideje így használod!!! Javíttasd!

2015. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális,de az abs jeladó a probléma.
2016. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!