Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wv new beetle 1.9 tdi menet...

Pinocchio23 kérdése:

Wv new beetle 1.9 tdi menet közben felfelgyulladt a műszerfalon a sárga olajoskanna. Olaszint rendben. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Üdv. Lehet olajnyomás hiba. De azt sürgősen nézesd meg, az nem vicc.
2015. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom akkor az olajnyomást pirossal jelezné. A sárga a szintre utalna, de a szint megfelelő.
2015. dec. 8. 21:10
 3/6 lupara ***** válasza:
Belülről nem ismerem a kocsidat,abban biztosnak kell lenned,hogy szintjelzőt látsz.Ha ez biztos meglévő olajszint mellett,nem kell aggódnod.Később érzékelőcserével,vagy kontakt helyreállitással megjavittatod,hogy ne zavarjon folyamatosan.Olajoskanna jelzés piros szinű szokott lenni szándékosan.Azt a felét is meg kell nézni,először olajgombát és visszajelzőt vizsgálni.Nekem más kocsim van szintjelzővel is szerelve,meglévő olaj mellett üreset mutatva régebben.Csere óta jó,de ne bizz benne,pálcával is ellenőrizd az olajszintet.
2015. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nívó pálcával ellenőriztem az olajszintet. A max vonalnál van. Ez sárga kanna. Menet közben gyulladt ki. Megáltam. Megnéztem az olajszintet. Ok. Gyújtás ráad. Ég a sárga kanna és sípol egyet. Majd beindít és nem alszik el. Az olajnyomást pirosan jelezné ugyan az a piktogram.

Elképzelhető hogy jeladó de ez már szerelő lesz.

2015. dec. 8. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
igen,valószínű hogy az érzékelője nem jó.Valóban pirossal jelezné az olajnyomást.
2015. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintérzékelő problémás vagy a csatlakozója.
2015. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!