Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van akkor ha volt trafi?

Mi van akkor ha volt trafi?

Figyelt kérdés

Egy országúton mentem be a városba és a hátsó tükörben észre vettem, hogy egyszer csak felbukkant egy kocsi nagy sebességgel, ami nem lassított, fék távot sem tartott. 60-65 km/h-val mentem miután átértem a lakott területet jelző táblán, lassítva megpróbáltam lehúzódni, egyenes szakasz volt, senki nem jött szembe ellenben továbbra is csak jött-jött felém, megelőzési szándéknak jele sem volt. Elkerüljem a balesetet kénytelen voltam gyorsabban menni, de m van ha lekapott egy trafi?


Nem saját akaratomból mentem gyorsan!



2015. dec. 22. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
HÚÚÚÚ , wazze. Ez aztán megmagyarázás. Persze ha volt trafi, ezt ott is elmondhatod. Hátha elhiszik.
2015. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam gyorsan hajtani! Autópályán is max. 100 km/h-val szoktam menni.


Városon belül eddig max. 55 km/h volt.

2015. dec. 22. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 120-al megy utánad lakott területen belül, akkor te is 120-al hajtasz, nehogy utolérjen?

Mióta vezetsz?

Lassíthattál volna, és akkor kikerül, megelőz, de ha felveszed a mögötted jövő tempóját soha nem fog megelőzni, legfeljebb felidegelitek egymást, s abból lesz ámokfutás.

2015. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy pont volt ott trafi. Persze megeshet. Nyugodj meg, mindenkit lekapnak néhanapján, aki vezet.


Ha nagyon görcsölsz, hamarabb lefényképeznek, nem kell olyan mereven hozzáállni, figyelni kell. Én pl. gyakorlatilag mindenhol gyorshajtok, és nagyon ritkán kapok büntetést, többévente egyszer. Akkor kifizetem és kész.

2015. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, életedben először 10-el átlépted a határt, és ennyire stresszelsz? :D

Amúgy hogy tényleg megnyugodj: legtöbb esetben csak 69 felett küldik a csekket. Tudod, ez ilyen sz*patós szám :D :D

2015. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
xd 69-től büntetnek szóval nyugalom... Az autó km órája pedig úgyis csak felfelé, legalább 5-el... Ergó 70 felett kell menend ahhoz, hogy megbüntessenek. Ha meg votl traffi és lekapott, hát igy jártál. Magyarázkodj a rendőröknek. Ha meg nem kapott le, akkor nem lesz semmi.
2015. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem büntettek meg semmiképp. Ha óra szerint 65-el mentél megúsztad, mert az valójában 60 körül volt.

Én rendszeresen 65-70 között közlekedem és volt hogy 65 felett elmentem egy traffi előtt és láss csodát semmi.

Tudom közveszélyes őrült vagyok és itt mindenki betart minden szabályt...

2015. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ment volan neked... Ha meg gyorsítasz ő is gyorsít... Majd ha odaér hozzád akkor szépen lelassít (vagy nem) és megelőz...
2015. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik a görcs. Vagy jön a csekk. Kiderül. Vagy nem. Hát ilyen ez a rákendroll.
2015. dec. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Álltalában nem érdekli öket miért mentél gyorsan.
2015. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!