Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bejáratósnak számit-e a kocsi...

Bejáratósnak számit-e a kocsi hengerfejkoszorules, vezermuszij, szelepek csereje utan?

Figyelt kérdés

Leesett a regi vezermuszij megszorult gorgo miatt. Kevessel elotte a viz is felforrt.

Javitas: vezermuszij, gorgok, vizpumpa, es 8db kipufogoszelep, mely megserult, elhajlott csereje.

Valamint uj hengerfejomites, es elotte hengerfej sikba koszorulese... valami ilyesmi, sajnos nem ertek hozza...


Most akkor jobb lett a kocsim vajon? Vagy oruljek ha ugy megy majd mint regen?

Hogyan lehet hajtani most? Lehet maris porgetni, vagy ovatosan kell-e bejaratni ezen alkatreszek csereje utan??


2010. márc. 24. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szabadulj tőle!


Nem lett jobb, ez kb olyan mintha egy szétrepedt tojást összeragasztanál celluxxal, ideig órág tart, aztán majd előjön mindig valami..


Gyakorlatilag kinyuvasztottad a motort...



Arról nem beszélve hogy szerelők előszeretettel húznak meg gyengén csavarokat, meg dugnak vissza felületesen csatlakozókat illetve szigetelö anyagokat ami miatt aztán majd jeladó hiba lesz rajta meg egyéb apró marhaság pl zárlatok ami miatt ott is hagyhat a kocsi a legváratlanabb helyzetekben...



Szabadulj tőle, annak az autónak már gyakorlatilag vége főleg ha 2000 utáni gyártmány...

2010. márc. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha becsülettel megcsinálták semmi bajod nem lesz vele.Nekem elszakadt utközben.Szinte uj a motorom azóta.2 éve semmi de semmi gondom vele.Ez CSAK a szerelőtől függ.
2010. márc. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elso hozzaszolonak: na ezt kicsit tulzasnak talalom...

egy baleset miatt M3-on 1.5 orat kellett araszolni, akkor forrt fel a viz. Egy vizfelforras meg nem nyuvasztja ki a motort...

A vezermuszij hibaja, szakadasa mar okoz karokat, na de megsem olyan, mintha mondjuk besult volna motor...


Ez egy 2002-es benzines Laguna. Es ha mar rakoltottem ennyit, most tudom, hogy ezek az alkatreszek rendben vannak, akkor inkabb jarnek vele vagy 100 e km-t, illetve meg tobbet...


Tovabbra is erdekel, hogy kimelve jarassam be, vagy mehetek vele mint ezen muveletek elott? Mondjuk eddig sem versenyeztem vele, de kell-e ovni magas fordulatszamoktol egy darabig?

2010. márc. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!