Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz S350 (benzin)...

Mercedes-Benz S350 (benzin) mennyi kilométerig bírja?

Figyelt kérdés
Csak mert szeretnék venni egyet, de 320000 kilométer van benne, és inkább előbb megérkezés, mint hogy pórul járjak. Hozzá nem értő okoskodás nem érdekel! Köszi :)

2015. dec. 23. 23:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Inkább megkérdezem :)
2015. dec. 23. 23:31
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha normális olajat kapott időben és nem volt gyilkolva akkor még bírni fogja legalább eddig. Viszont a körítésre előbb utóbb költeni kell, önindító, klímakompi stb, ezeknek nem véges az élettartamuk.
2015. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
320 000 km egy ilyen autónál már lehet zsebbe nyúlós mutatvány.Már a vétel utáni hibákra gondolok.Mindég úgy kell megnézni,hogy a motor teljesen hideg.Te,vagy pedig előtted indítsák be,nyitott motorház mellett.Ezt ismételjétek 1x 2x legalább.A hangokra ilyenkor nagyon figyelj.Fémes koppanás leállításnál.Kopogás alapjáraton.Ez rossz előjel.Gázadásra hogy reagál,milyen hangokat ad közben.Olaj betöltő sapka milyen belülről.Ha levetted nem lök e hanyatt a kiáramló gáz .Karter cső mennyire olaj sáros a levegőszűrő csatlakokozásnál.Ha megtudod győzni a komoly szándékodról,és neki nincs takargatni valója, akkor levetetni a felső motorborítást.Az már átláthatóbbá tesz mindent. Szelepfedélnél,szimmeringeknél,,vízpumpánál,mot-or oldalán,csöveknél,üzemanyagnál, folyadék szivárgás.Kipufogó végén mi látható.Nincs olaj,olajszag?Magasabb fordulatnál fehér füst?Műszer falon milyen lámpák világítanak?Chek.Mil.Kívül, alul sérülés,rozsda,esztétika.Belül: esztétika,állapot.Mágnes ,hogy volt e javítva vmelyik elem.Indlás előtt: gumi,fék és a mit a kresz előír.Menet közben meg a váltó kacsolása,difi,futómű,kezelö szervek,fék.Kuplung kinyomásakor csökkenő zaj.Szerintem nagy vonalakban ennyi.Ha vmit kihagytam ,remélem a többiek pótolják.Mindjárt kelt a qqríq.Ja még azt,hogy ha tele van motor adalékkal, azt nehéz kiszűrni.Ha minden ok akkor jöhet a papírmunka.
2015. dec. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as vgyok. Szervíz könyv!
2015. dec. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi....Igen szervizkönyv is van hozzá még minden...Csak most egy 1998-as Audi A6 2.4 V6 (benzin) van nekem...abba van 350000 kilométer már abba is motorcsere kéne még minden...de azzal a kocsival, mivel külföldön dolgozok, még rossz motorral is járok 160-170 km/h-val...Pedig abba a bal hengerelt kB fele olyan erős, mint a jobb....De azt gondoltam, hogy ennél egy 9-10 évvel idősebb 3500 köbcentis Mercedes S-osztály, ha gondos tulaja volt, lehet bírná egy 600000 kilométerig is akár... De hangsúlyozom, akkor ezzel is járkálnék 190-200-val... Mert ha valaki ilyen kocsit vesz, használja is ki!
2015. dec. 24. 08:30
 6/14 A kérdező kommentje:
9-10 évvel fiatalabb :D .... Bocsi :D
2015. dec. 24. 08:31
 7/14 anonim ***** válasza:
AUDI-nak ,úgy érzed,hogy gondos tulaja vagy?Mert,ha igen,akkor te már meg is válaszoltál mindent.3-as vgyok.
2015. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aó, há' hülyeség az egísz! Nímett ótóba' nem is lehet ennyi kilóméter! A nímett ótók órája típustól függően 120.000 és 150.000 km között megáll, nem mér tovább. Meg amúgy nem is megy senki többet a nímett ótókkal. Azokat csak nyugdíjas mérnökök, orvosok és ügyvédek veszik, akik csak hétvégén, szép időben a temetőbe meg a kisboltba mennek el vele, de azt is autópályán, hogy jól bemelegedjen a motor. Évi 4-5.000 km-nél többet soha, senki nem megy a nímett ótókkal, de mint tudod, arra is kell a kéttonnás, ötméteres, négyajtós bálna. Úgyhogy hülyeség, amit írsz, nagyon át akarnak verni. Sürgősen hagyd ott az autót és nézz egy megkímélt, 109.000 km-t futott S-t, mert az sokkal reálisabb.
2015. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na,ez történik, mikor hajnalban ,fáradtan adsz tanácsot.320 000 km sok.Azt mondtam,hogy zsebbe nyúlós.Az.Nem jöhet a papír munka.Ennek az autónak lefőttakávé.Te ezt már megválaszoltad az AUDI-val.Ez már lefutotta azokat a kilométereket.Ezek után már ,csak pénz temető.Nem tudom mennyi lenne,de, ha úgy adnák ingyen,hogy nem adhatom el,de nekem kell fenntartani,úgy sem.Főleg ,hosszútávú külföldi utakra nem.Már,csak az emblémája utal arra,hogy merci .Ráadásul kint nem lehet elromolva az útszélén hagyni,mint nálunk.Ott kötelező elszállítani az út mellől, saját költségre.Ez idő és mani. 3-as vgyok.
2015. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 8-as is írt vmit.Ha 320 e km-t mondtak, az már nem átverés.Az fél igazság.Ott már csak a vevőn múlik,hogy balek,vagy épeszű,józan megfontolású.
2015. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!