Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Össze lehet hasonlítani a...

Össze lehet hasonlítani a Golf 7est egy Audi A4-el vagy a BMW 3-as osztályával?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ránézésre kisebb a Golf a másik két autótól. Ugyan olyan kényelmesen el lehet férni a Golfban is, mint az Audiban vagy a BMW-ben? Ami a teljesítményt illeti, gondolom motortól függ, szóval ebbe ne is menjünk bele (vagy ha valaki nagyon akar, akkor írja le bőven)


Esetleg más dolgok, amiben össze lehet hasonlítani őket?



2015. dec. 24. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy össze lehet hasonlítani őket. Csak a golf mindenben gyengébb lesz, mint egy A4 vagy 3ER. Komfort, felszereltség, teljesítmény és anyagminőség.


Csak árban lesz kedvezőbb.

2015. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

A Golfokban általában nagyobb is a hely hátul, mint a másik kettő típusban. Az új A4-eket sokan szidják, mert nem lehet bennük elférni.

Az anyagminőségben sincs nagy különbség, manapság egy szinten vannak a gyártók, és szerintem a Golf belseje jobban is néz ki, mint egy BMW-é.

2015. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

"Az új A4-eket sokan szidják, mert nem lehet bennük elférni. "


Nem kötekedésből, de ezt hol hallottad?


Egyébként csak a kombikat lehetne összehasonlítani. Hellyel már a Golfban sincs baj, de azért szűkösebb még egy kicsit, mint a másik kettő. De már jóval tágasabb, mint például egy 2000-res Audi A4, azok szűkösek voltak nagyon, de azóta szépen megnőtt az A4 és a 3-mas BMW is.

Anyaghasználat a jól felszerelt Golfokban szinte prémium minőség, az olcsóbbak azért nem olyan igényesek.

Ha összehasonlítaz mondjuk egy Highline Golfot egy fapadosabb A4-essel, szerintem az Audi mellett nem sok érv marad. Ja és minden bizonnyal a Golf még így is olcsóbb lenne. De ha BMW-vel hasonlítanád, akkor is ugyanez lenne.

2015. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ami a helyet illeti, nem mondhatni, hogy a Golfban se lehetne elférni?! Képek alapján tényleg nagyon szép a Golf belseje. Úgy olvastam, hogy az 1.4 tsi motor pedig kiváló ennél az autónál.


Lényegében akkor elmenne egy családi autónak?

2015. dec. 24. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Persze, simán. Itt a "nem annyi a hely" kb. centikben mérhető.


Viszont én családi autónak tuti nem venném az 1.4-es motort, maximum ha szökőévente egyszer mentek autópályára.

2015. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Az 1.4-es ebben már turbó benzines, a leggyengébb is 122 lóerős, a váltóáttétele pedig hosszabb mint a réggebbi dízeleknek. Tehát tökéletes autópályára is.

2015. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Hát nem tudom.


Összes céges autónk ilyen 1.4 motor, szinte csak pályán használjuk őket 140-160 körül (Lengyelországban több a limit a pályán). Aztán papíron hiába ennyi lóerő, nagyon elfárad ha ki kell gyorsítani illetve hullanak szét 150e km környékén, pedig mivel lízingelt minden szervízre óramű pontossággal hordjuk őket.

2015. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3

Egyik ismerősömtől, neki van.

Nekem Golf 5 van, és a 183 centimmel simán be tudok ülni hátra, ha elöl beállítom magamnak az ülést. Szintén egy ismerősömnek pedig 6-os van, és azt mondta, hogy abban ennél is nagyobb hely van.

De amúgy az köztudott, hogy a ferdehátúakban mindig is több hely volt hátul, mint a sedanokban.

2015. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!