Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leakarja valaki önteni az...

Leakarja valaki önteni az automat kromofaggal, hidegben ha leönti úgy is megsért a fényezésemet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidegben is hat a kromofág. De kérdezd meg töle, hogy hol tud venni és ird meg nekem!:-)))
2015. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kapni bármilyen komolyabb festékboltban.


Szerintem állj máshova a kocsival akkor nem találja meg.


Vagy szerelj bele nagylátószögű kamerát mozgásérzékelős infrával.

2015. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mostanában kapható kromofág elég gyenge a régihez képest. Ugye VOC és egyéb határértékek.


A hidegben és a normál hőmérsékleten leöntés között annyi az eltérés, hogy hidegben lassabban hat. De ettől függetlenül maradandó nyomot hagy a fényezésen.


Ha valaki ilyet ígért, akkor egyik lehetőség "elrejteni" a kocsit. Zárt helyre vagy valami távolabbi helyre parkolni. Lehet kamerával próbálkozni, meg az alapján rendőrségi feljelentéssel, de ha egy kis esze van húz a fejére valamit, onnantól meg mit ér a videó?

2015. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt a gyk-n olvatam, hogy valaki igazi régifajta kromofágot keres, illetve hol lehet kapni..egyből az ugrott be, hogy van egy haragosa..
2015. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen a kamerafelvétel nem sokat ér ha eltakarja a fejét, amúgy a kocsi az udvaron belül áll, csak arra voltam kíváncsi, hogy ha leönti hajnalba kromofággal és reggelre veszem csak észre akkor már kárt tett-e a fényezésben
2015. dec. 25. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre a válasz egyértelmű igen.
2015. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!