Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rx 50, mi lehet a baja?

Aprilia rx 50, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egy hatalmas problémám van a motorommal. A gond a következő: gázadásnál teljesen rendszertelenül néha felpörög, néha csak horkol és füstöl, majd kis időn belül elkapja a fordulatot. Már kicseréltem a gyújtógyertyát, pipát, gyújtókábelt, gyújtás elektronikát és a gyújtótekercset is, porlasztó ki lett tisztítva, de sajnos nem változott semmi. Már csak szimering problémára tudok gondolni. Ahogy megfigyeltem egy kis bemelegítéssel még lehet vele menni, de mikor kezdene felmelegedni már szinte csak alapjárattal lehet vele pötyögni, egyáltalán nem kapja el a fordulatot.

Ha van valami ötletetek, kérlek segítsetek.

Előre is köszönöm!


2015. dec. 26. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Légszűrő hogy áll? A karbiban meg vannak a tömítőgyűrűk? Nem tud falsot szívni? Nincs elrepedve a levegőszűrőnél a cső? Benzinszűrő rendben van? Olajat kap a motor?
2015. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Benzincsap szintén rendben van? Tanksapka szellőzés? Tanksapka nélkül is fennáll a hiba?
2015. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezek közül mindent megnéztem és rendben vannak, hogy falsot tud-e szívni, abban nem vagyok biztos.
2015. dec. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!