Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001 Aprilia SR50 Ditech Most...

2001 Aprilia SR50 Ditech Most vettem egy hete Gondoltam lecserelem a vizet mert rozsdas volt erre most alapjaraton szep viszont mikor mennek vele dadog-kihagy -gyertya meglett nezve szep fenyes es akkora szikrat ad mintha egy 100as ego lenne otlet?

Figyelt kérdés

40el mar keptelen menni fustolni nem fustol viszon sztenderen alapjaratrol huzva egy koveret h felforogjon nyom egy pamacsot -neha durran is de nem hangosan

ami meg fontos lehet h epp 2napja tankoltam tele 100benzinnel h minosegivel fusson azota 10-15km mehettem vele

-meg lehetett a tankba olyan 3liter a regi tulajtol ami nemtudom mien minosegu lehetett igy arrais gondoltam h tul eros a benzin bar nemtudom


2015. dec. 27. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod miért nem veszünk régi ditech-et? Mert rohadt drága szervízelni. Injektoros blokkot buherálni, nem tud mindenki. Ez nem Verhovina. Várjuk a fejleményeket, mennyibe került végül.
2015. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

-.-!

az egyik vakumcso megrepedt.. hamar ugyis szetvolt kapva kapott uj gyertyat ezutan pocc roff alomszep alapjarat es ugy huz mint meg soha! a vege ora 80-85 tehat olyan 75 szerintem..

kozel 100km eroltetet hegymenet hogy jojjon ki ha valami baja lennemeg de semmi (eddig)

2015. dec. 28. 00:22
 3/3 anonim válasza:
Hol van a vákuumcső? Én nem tudok róla , hogy lenne a Dítech-en. A légkompresszor levegőcsöve megy az injektorra ami optimális esetben 5 Bar túlnyomás. Ezen kívül van egy előre menő benzincső az elektromos AC-felől és egy a tankba visszatérő benzincső van. A gyertyacsere sok esetben megoldja a problémát, kb 2-3 ezer km-ként érdemes kicserélni.
2017. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!