Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely oldalakon/hol találok...

Mely oldalakon/hol találok viszonylag baráti áron 125 ccm-s motorokat? Főleg január-február környékén! Robogók nem érdekelnek.

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, ha ajánlanátok, mutatnátok olyan hirdetőoldalakat, ahol 80-200 ezer közötti motorok eladók, engem 125 ccm-ig érdekelnének. :) Fontos, hogy jó állapotban legyen (ami a féket, kormányberendezést, stb lényeges dolgokat érinti),de 1-2 karcolás, egyéb "hiba" nem számít, első motornak szeretném megvenni.

Nem a robogók érdekelnek!


21/L



2015. dec. 27. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Használt autón nézted már?
2015. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na ott még nem.

Oda is szoktak feltenni dögivel január-február környékén? :)

2015. dec. 27. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen folyamatosan raknak fel.

Én is nézegetem, 600 ast akarok venni :)

2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És Te is újév elején? :)

Akkor általában a legolcsóbbak, úgy tudom.

2015. dec. 27. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos február, március körül lesz meg a pénzem rá és akkor. De ha most meglenne már megvenném :)
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy motornak az ára és állapota nem attól függ, hogy melyik oldalon van meghirdetve. Amúgy pl www.kepesmotor.hu
2015. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 13trakilandini válasza:
Attól függ hogy miylen motort szeretnél mert nem tudom hogy milyen magas vagy, de egy supermoto igen csak magasabb mint egy utcai..... néz ki egy márkát és képesmotor, racingbazár, vagy fc-n az adott motor oldalakon/csoportokon belül tudsz :)
2016. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!