Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik 2016 január...

Kismamák, akik 2016 január végére, február elejére várjátok a babát! Látszik már a pocitok? Akár picit is?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Már egy picit látszik, bár én a vékonyabb fajtából való vagyok. Délutánra meg annyira felpuffadok, mint egy félidős. 11+4
2015. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10hetes vagyok, miutan jol bezabaltam nekem.is dudorodik koldok alatt :) amugy sajnos nem pedig vekony vagyok. elso baba.
2015. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is meg csak a zsir van ott,semmi mas.Elso baba,12 hkm vagyok.60 kiloval kezdtem,63 vagyok...de rengeteget ettem az elmult hetekben,szornyu emelygesem volt.
2015. júl. 17. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok a harmadik babámmal. Szintén csak meg vagyok puffadva, de ez a természetes, hiszen a csöppöm még csak most lesz akkora, hogy a szeméremcsont fölé érjen. Még pár hét, aztán már le se lehet tagadni! 😃
2015. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Februárra vagyok kiírva, de megmondom őszintén, nekem még most sem látszik egyértelműen, hogy babát várok. Aki tudja, hogy lesz, az állítólag látja, én inkább csak azt látom, hogy kövérebb lettem, vagy ilyesmi.

Nektek milyen a pocakotok?

2015. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ki hogy birja???
2015. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dagad a lábam és fáj a derekam, más bajom nincs. Jövő héttől már nem dolgozom :) Mondjuk meg fog enni az unalom itthon...


Többiek?

2015. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok:) a derekam nekem is faj, sokat kemenyedek. 26 hetes vagyok, 18.heten korhazba kerultem, veszelyeztetett lettem, azota nem dolgozom, itthon vagyok. unalmas nagyon! :(
2015. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!