Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható egy...

Mennyire megbízható egy hyundai elantra?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy 2006os hyundai elantrát, de nem tudom mennyire meg bízható. Mit lehet tudni az ilyen autóról, mennyi a fogyasztása, mik mennek benne tönkre, mik a főbb betegségei, mennyi a fenntartási költségei (alkatrész árak stb).
2015. dec. 28. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

itt vársz ilyenekre választ? menj be egy hyundai szervízbe, és elmondják, sőt kapsz egy katalógust is.Kérdés hány ilyen típus fut ebből, úgy tudnak pontosabban tájékoztatni.

Az a három ember, akinek ez van, pont nem ezt a kérdést fogja böngészni...

mellesleg töltsd le a gúgli keresőből, sokkal előrébb vagy...

2015. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem ilyenre vártam. Nem szerviz illetve márka kereskedői véleményekre vagyok kíváncsi, hanem gyakorlati tapasztalatokra olyan személyektől akik ezt használják. Inkább ne is írtál volna ha csak ilyen hozzáállásod van....
2015. dec. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!