Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hete javíttattam az...

Péter0303 kérdése:

Egy hete javíttattam az autóm, főtengely csere volt ki lett véve a blokk az autóból. Elhoztam a szerelőtől de azóta egyes fokozatban alig birok el indulni olyan mintha harmadikba lenne. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kéne tudni, h csak a kézifék szorúl, vagy erőtlenné vát a kocsi. Ha nem megfelelő csapágyazás lett a főtengelybe téve, vagy rosszul lett összerakva, akkor szorulhat a főtengely. Bár akkor az önindító sem bírna indítani. Ezt így nehéz megválaszolni. Vidd vissza!
2015. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarul erőtlennek érzed?


Legjobb ha visszaviszed és kéred a szakit, hogy nézze meg mi újság.

2015. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:

üresben veszi a túrát(felpörög a motor ha rálépsz a gázra,ugyanúgy mint régen?)

mit cseréltek még a főtengelyen kívül,mi volt az eredeti tünet?mert komoly oka lehetett ha cserélni kellett.

2015. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, megnézik, gariban javítják. Hacsak nem valami himimumigagyi cég volt.
2015. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem erőtlen az autó ugyanolyan mint az előtt csak 1. fokozatba rakom akkor olyan mintha 3.fokozatba indulnék az autóval többi sebességes is szépen veszi, kuplung nem csúszik..
2015. dec. 29. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!