Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Jelenlegi Corsa B-met szeretném lecserélni, már eljárt felette az idő, az egyre sűrűsödő javítási intervallumok már nem biztatnak semmi jóra...


Lehet hogy egy kategóriával nagyobb autót vennék de nem tudom milyet.

Igazából fontos lenne az élhető benzinmotor valamint a csendes utastér.


1millió Ft alatt szeretném megúszni.


Mindegy a típusa nagyjából megbízható legyen és megfeleljen a fenti kritériumoknak...


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. dec. 29. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ford Focus vagy Astra G.
2015. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
g astrát mondok én is.lehet találni 100e Km körüli futásteljesítménnyel is ilyen autót.
2015. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiatal kocsiban nekem most a Lexus is200 a kedvenc.

Sajna az 1misi kevés ahhoz, de picit hozzácsapsz és kilehet fogni szépeket!

Esetleg a tipikus németből behordott töröktől vett N-es rendszámos E46 bmw, de ott 320i legyen, mert a 4henger nem az igazi. 6henger nagyon selymes! Cimborám most zúzta le elég keményen és gombokért hozott egy motorhibás donort! Minden van hozzá kispénzért!


Ha meg nem kell annyira élhető benzinmotor akkor egy vvti blokos toyota! Ott viszont 1misiért jól felszerelteket kifogni!

2015. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Toyota Corolla, vagy ami még van ilyen jó, az a Kia Rio.
2015. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift (az új, 2005-ös modell). Motorjára egy fillért nem kell költened, és az utastér is tágas. (Soha nem hiszi el addig senki, amíg be nem ül.) Az ára 1 millió körül mozog, szóval szerintem az jó választás lehet.
2015. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!