Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 évnél öregebb Toyota Yaris...

10 évnél öregebb Toyota Yaris tulajdonosoktól kérdezem: elkezdte-e már azt a korszakát, amikor állandóan elromlik benne valami? Mennyire rozsdásodik a karosszéria?

Figyelt kérdés
(A kérdés bővebben: lecseréljük-e a 15 éves Skoda Feliciát 9 éves Toyota Yarisra. Mellette szól, hogy fiatalabb, most rokontól olcsón megkapnánk. Ellene szól, hogy így is gyűjtenünk kell még rá, drágább hozzá az alkatrész, és kisebb autó.)

2015. dec. 29. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
13 éves az enyém, (120000km) rozsda sehol. Eddig egy lengéscsillapítót, csomagtartó teleszkópot kellett cserélni (természetesen az olajat meg hasonló kopó alkatrészeket nem említettem) Vezérlés még a gyári. Hátsó kipufogódob kilyukadt 2 éve, akkor be lett hegesztve. Fogyasztása mostanra egész szépen beállít 4,7-4,9 körülire. Ennyit tudok mondani erről a kisautóról.
2015. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Benzines Toyotára ez nagyon nem jellemző, hogy egyszer csak összeomlik az autó és csőstül jönnek a hibák. Ez a német dízel autók jellemzője inkább.


Mi 280 ezer kilométerrel adtuk el a miénket, generátort kellett felújítani rajt. Szerintem vegyétek meg.


[link]

2015. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:
A tulajdonos vagy az autó legyen 10 évnél öregebb?
2015. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rokontól, olcsó 9 éves yarist?? NEM KRÉDÉS. ha nekem ilyen lehetőségem adódna, még én is megvenném, pedig nincs is igazán szükségem autóra. guruljatok be vele egy szervizbem egy 10-esért átnézik nektek, megmondják, ha valamit cserélni kell. De ez egy nagyon jó vételnek tűnik.
2015. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gericke válasza:
Te fasz, árat nem is írt "De ez egy nagyon jó vételnek tűnik."
2022. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!