Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003 Mazda6 2. 0 Dizel....

Qvashy kérdése:

2003 Mazda6 2. 0 Dizel. Hidegen fullad és leáll. Valaki?

Figyelt kérdés
. Kérdésem a következő lenne. Adott egy 2003as Mazda6 2.0 Dízel autó. Pár napja elkezdte azt csinálni hogy ha relatív sokat áll. Értem itt, hogy este leallitom és reggel indulok. Szóval elinditom pöccre indul de kis idő múlva elkezd az alapjarat ugrálni lefelé és egy idő után le is áll az autó. Hibajel nincs. Visszainditom ugyanez. Van mikor 3x 4x kell ráinditani hogy újra elinduljon. De viszont ha bemelegszik leallitom és elinditom semmi baj. Bár a mai nap viszont meleg motornál is fulladozott. Valaki tudna segíteni mit nézzek meg? Segítséget előre is köszönöm.
2015. dec. 30. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üzemanyag szivattyú előtt valahol levegő jut rendszerbe.Át kell nézni,a motortól vissza felé.Lehet ,hogy a visszacsapó szelep nem zár rendesen.Ez lehet kosz,vagy a kopása miatt.Én először valami kerozin tartalmú, üzemanyagrendszer tisztító adalékot javasolnék 2-3 tankig,de azért átnézném a rendszert is,hogy nincs e kívülről látható szivárgás.
2015. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszűrőt mikor cseréltél utoljára? Légszűrő h áll?
2015. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom az adalékot. Szivárgást nem láttam legalábbis az autó alatt nem. Szűrőket még nem cseréltem mert nemrég vásároltam az autót.
2016. jan. 1. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!