Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki ert hozza valaszolna...

Aki ert hozza valaszolna arra, hogy uj Opel Mokka Selection forgalomba helyezesi koltsegkent 140 000-ft, korrekt ar a markakereskedestol?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen motor van benne? Hány Kw-os és hány cm3?
2015. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1,6 os benzin motor es 85 kw. Koszonom a valaszod elore is!
2015. dec. 31. 05:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem már a fogalom is érdekes: "forgalomba helyezesi költseg"

??

A Fiatom átvételekor a listaáron kívül egy fillér költség sem volt.Ennek erősen lehúzás szaga van,én azért tételesen megnézném mi kerül 140e Ft-ba??

2015. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de vettem már pár kocsit:

Vagyonszerzési illeték: 63 750 HUF

Törzskönyv: 6 000 HUF

Forgalmi engedély: 6 000 HUF

Rendszám tábla: 8 500 HUF (1 pár)

Matrica a rendszámra: 585 HUF


Ezeket az okmányirodában fizetik. Ehhez még hozzájön a regisztrációs adó.


Itt minden infót megtalálsz:

[link]


Mondjuk ennek tényleg illene benne lennie az árban, de kereskedő válogatja.

2015. dec. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a kereskedője válogatja, h az üzembehelyezés költésgeit vállalja- e. Sokan igen, de van aki nem. Az összeg amit mondasz, teljesen reális!
2015. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindannyiotoknak!
2015. dec. 31. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:

" a kereskedője válogatja, h az üzembehelyezés költésgeit vállalja- e."


Egy közel 5m árú új autónál azért kicsit vicces ez sztem...

2015. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, h szerinted mi a vicces, v mi sem. Sttól még ez így van. Nem a kereskedőé az 5 millió ft. Az remélem nem lep meg, h ő csak eladja gyár termékét. Ez az üzembehelyezési dolog bármily meglepő is ált. Megállapodás kérdése. Sok kereskedő ajándékba adja, van aki ajándékként autórádiót vonóhorgot ajánl fel. Van aki semmit. Van aki az üzembehelyezést és kapaszkodj meg, van aki ezt mindet. De ne legyenek illúzióid, ezek mind brle vannak kalkulálva az árba.
2015. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-asnak igaza van. Ezért is érdemes új autó vásárlása előtt több márkakereskedéstől is árajánlatot kérni a kiszemelt kocsira. Egy kis utána járással nem kevés pénzt lehet megspórolni, ezért erre érdemes időt szánni.
2016. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8/9

A Fiatos vagyok.Szted komolyan azt gondoltam,hogy a márkakereskedésé az egész vételár?? :-) na ez a vicces.

Engem a téligumi garnitúrával akartak behúzni(ajándék a készlet erejéig)csak véletlen derült ki a méret és márka rákérdezésnél..lesajnálóan közölték,hogy sajnos csak már felár ellenében tudják biztosítani.Mondom semmi gond,van még pár kereskedés,megyek oda ahol még tart az akció...hirtelen azért akadt még egy ajándék készlet rögtön,és mint mondtam a kíírt listaáron kívül egy fillért nem fizettem.

2016. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!