Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első női autónak mit javasolná...

Első női autónak mit javasolnátok? A lényeg hogy megbízható legyen, kicsi es olcsó alkatrészeket lehessen hozzá venni. Kb 1 milliót tudnék rászánni.

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Suzuki Swift, Renault Clio, Fiat Punto, Peugeot 206. Ezek 2004-től felfelé. Inkább olcsóbban vedd meg, mondjuk 800e körül, hogy legyen tartalék egy-két szükséges cserére.
2016. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Punto II esetleg Grande punto!

Opel corsa

Suzuki swift

Igazabol barmilyen kis köbcentis szívó benzines!

2016. jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs női autó, csak olyan, ami neked is tetszik..


Én egy használt 2005-ös automata 1.5-ös VVT kétajtós szwiftet vettem magamnak. Neked is ezt a típust ajánlom. Sosem fullad le, és erős. Igaz, hogy pont egy milla volt.A volt tulaj szerint még csak fékbetét csere volt.

2016. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2005 utáni benzines Suzuki Swiftet vegyél
2016. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még el lehet gondolkodni egy Yarison is... Nekünk feleennyink volt autóra s a régi Swiftek alakját nem bírtuk, ezért lett egy szépséghibás Yaris (egy Swift olcsóbb vagy jobb állapotú lett volna, de csak a régi típus fért volna bele). Elégedettek vagyunk vele. Ugyanúgy kisfogyasztású és olcsón szervizelhető, mint a Swift, a belseje pedig hiába kicsi (persze van nagyobb csomagterű is, de én a legkisebbekről beszélek. nekünk még a motor is pici, 1.0-s Yaris :D), valahogy nagyobbnak tűnik, ezt sokszor mondják rá. Elégedettek vagyunk vele, a mi céljainknak megfelel. Gyönge, de az nem baj s ez ugye a legapróbb mind közül, lehet válogatni, sokkal nagyobb csomagterű is van, dízel is, kinek mi passzol.

Vezetési élményt nem benne keresünk, van 2 motor a háznál :D

2016. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift tökéletes. Én is azt vettem a páromnak. Könnyen parkol vele a városban. Igénytelen. Csak benzin legyen benne és megyen. Nincs tele bonyolult elektronikával, mint a francia kocsik, amik még le is tiltanak, ha nem tetszik nekik.
2016. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig a Renault Twingocal es a yarissal szemeztem. Ezerol vélemény? :)
2016. jan. 1. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Japán sokkal megbízhatóbb, mint a francia. Ezért biztos le leszek hurrogva, de leszarom, mert akkor is így van. :)
2016. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Japán tényleg megbízhatóbb. Inkább a Yaris-t venném a kettő közül.
2016. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

K11-es Nissan Micra (google), vagy Toyota Yaris. Mindkettő nagyon-nagyon jó. Amíg ilyen autók a piacon vannak, nem érdemes Opel Corsakkal, Renault-kkal, foglalkozni. Esetleg Suzuki Swift, de azért meg már nem érdemes 600.000-nél többet adni. 500 körül már kiváló állapotúak vannak.


Ja és van egy háromrészes cikksorozat a Totalcaron "A magyar használtautó-vásárló hülye" címmel. Mindenképp olvasd el, mert nagyon nagyon sok olyan hasznos információ van ezekben a cikkekben, amit autóvásárlás előtt mindenképpen tudnod kell.

Google segítségével megtalálod.

2016. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!