Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftbe be tudok e...

Suzuki Swiftbe be tudok e szerelni +1 motort, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Láttam tegnap is meg ma is egy kérdést amiben először egy Audi A6-ba később pedig egy A4-be akartak még 1 motort beszerelni.


Arra gondoltam, hogy a meglévő régi Swiftembe ami Sedan a csomagtartóba bedobok egy 1000-es motort. Hogy tudom ezt kivitelezni úgy, hogy műdzaki vizsgán is átmenjen?



2016. jan. 1. 14:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
63%
Mi ez a sok "be akarok rakni még egy motort az autómba, hogyan csináljam?" kérdés? Ez most vagy egy és ugyanazon személy trollkodása, vagy van egy-két önjelölt hétvégi profi autószerelő a gyakorin...
2016. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

"Én igen is egy értelmes és okos ember vagyok!"


Igen...vettük észre!Na mára elég volt az internetből!Menjél szépen pihenni,hogy holnap újult erővel tudjad kérdezni a vakot a swiftedről!

2016. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy megszokott troll.
2016. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Imádlak, Aranka! Mondjuk más nők nem ilyen formában szoktak örömöt szerezni nekem, de néha ez is megteszi.
2016. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Aki még nem látta volna: https://www.youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s

Open Stage - Aranka szeretlek

2016. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mi ez a videó?
2016. jan. 2. 14:39
 27/27 anonim válasza:

mi van aranka nem tetszik? :D

Te hülye vagy, ha ki is vitelezhető akkor is, ahogy már előttem írták far nehéz lenne a kocsi, és levernéd már az alját, az első kis, útszint eltérésnél/emelkedőnél. Nekünk is sedanunk van, és mikor megvan tömve a csomagtartó szerszámokkal, szerszámos ládával, aminek a súlya nem tesz ki 1 motort, van hogy az alját így is leverem, mikor hajtók le vagy fel a patkán, akárhogy próbálok oldalazva feljönni/lehajtani van hogy a segge így is leér. :D

2016. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!